Konkurs - wygraj "Assassin’s Creed: Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów"

  Z powodu pewnych problemów technicznych wczoraj nie udało nam się opublikować konkursu. Dzisiaj za to pojawią się dwa! Pierwszy z nich, w którym do zdobycia jest jeden z dwóch egzemplarzy książki "Assassin’s Creed: Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów" znajdziecie poniżej.

  Aby zdobyć swój egzemplarz musicie jedynie odpowiedzieć poprawnie na pytanie i mieć trochę szczęścia: czym w serii Assassin's Creed jest Animus?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Assassin". Na zgłoszenia czekamy do 10 marca. Ze zwycięzcami skontaktujemy się najpóźniej do 17 marca.

  O książce:

  Finał trylogii An Assassins Creed® Series: Last Descendants. Ostatni potomkowie

  RODZI SIĘ NOWY PORZĄDEK ŚWIATA

  Do odnalezienia pozostał ostatni fragment Trójzębu Edenu. Dwie pozostałe części tego potężnego artefaktu – ząb wiary i ząb strachu – wpadły już w ręce działającego samodzielnie byłego agenta templariuszy – Isaiaha. Z zębem oddania stałby się niepokonany. Tymczasem Owenowi i jego towarzyszom udaje się przekonać templariuszy i asasynów do połączenia sił w celu powstrzymania Isaiaha, póki jeszcze jest to możliwe.

  W symulacji, która odtwarza wydarzenia sprzed przeszło tysiąca lat, duński wojownik Styrbjörn Silny prowadzi Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. To właśnie tereny, na których ścierają się armie Wikingów, kryją tajemnicę ostatniego fragmentu Trójzębu. To tam wyjaśni się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomością zbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

  Historia została już napisana. Reszta spoczywa w rękach Owena, Javiera i pozostałych, którzy sprzymierzyli się wbrew temu, co ich dzieli. To, co zrobią, na zawsze odmieni świat Assassin’s Creed.