"Krwiodziej" już od jutra w sprzedaży!

  Seria, która zdołała przekonać do siebie ogromne rzesze czytelników na całym świecie, w końcu doczekała się kontynuacji. "Krwiodziej" , czyli kolejna część cyklu "Czaroziemie" autorstwa Susan Dennard, już jutro pojawi się w sprzedaży.

  Od czasu premiery "Wiatrodzieja" minęły już ponad dwa lata. Nic zatem dziwnego, że wieść o pojawieniu się w sprzedaży kontynuacji wzbudziła entuzjazm wśród czytelników. Ta pojawi się w sprzedaży już trzydziestego października, oczywiście dzięki wydawnictwo SQN.

  Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  Historia Aeduana, tajemniczego krwiodzieja, którego pokochali czytelnicy poprzednich tomów bestsellerowego cyklu Czaroziemie.

  Imperia wznowiły wojnę. Krwiodziej Aeduan i więziodziejka Iseult łączą siły, by zapewnić bezpieczeństwo Sowie, małej ziemiodziejce władającej potężną mocą. Przed nimi trudna podróż, podczas której krwiodziej będzie zmuszony zmierzyć się z własną przeszłością i wyznawanymi wartościami.

  Safiya przebywa na dworze cesarzowej. Zgodnie z umową po odkryciu wszystkich zdrajców ma uzyskać wolność, ale czy prawdodziejce uda się wytrwać w postanowieniu, skoro musi wypowiadać niosące śmierć słowo: „Kłamstwo”? Być może gdyby Safi i Iseult mogły znów działać w duecie, ich moce przyniosłyby pokój. Na razie muszą im wystarczyć sny.

  Książka objęta jest patronatem naszego serwisu.