Kto jeszcze wystąpi w "Uncharted"?

    Niedawno informowaliśmy was o tym, że Sony postanowiło zmienić swoje plany związane z realizacją widowiska "Uncharted", które miało powstać na bazie popularnej serii gier z Playstation. Film akcji z kategorią wiekową R ustąpił miejsca młodzieżowej produkcji, w której w główną rolę wcieli się Tom Holland. Aktor wypowiedział się na temat tego, kogo chciałby zobaczyć u swojego boku.

    Chris Pratt i Jake Gyllenhaal to postaci, których obecność najbardziej ucieszyłaby Hollanda. Artysta przyznał, że z tym pierwszym miał okazję zaprzyjaźnić się podczas swojego pobytu na planie "Jurassic World 2". W jego mniemaniu Pratt byłby idealnym aktorem do roli starszego Nathana Drake’a. W obecnej sytuacji mógłby jednak wcielić się w postać Sully’ego.

    Słowa te mogą mieć wielkie znaczenie. Podobno to właśnie opinia młodego aktora sprawiła, że Sony zdecydowało się na zmianę koncepcji związanej z realizacją "Uncharted". Czyżby zatem Tom Holland tak bardzo przypadł wytwórni do gustu?

    Talent aktorski gwiazdy będziemy mogli podziwiać już wkrótce w widowisku „Spider-Man: Homecoming”, gdzie wcieli się w samego Petera Parkera.