Kto stoi za krwawą tajemnicą lasów Sussex? - książka Marty Merriday

  Poznaj świat w którym rzeczywistość przeplata się z mroczną baśnią. Świat Adlera – młodego zoologa i łowcy egzotycznych bestii.

  W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii.

  Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.

  Powieść została starannie wydana w twardej oprawie, dostępna jest również jako ebook oraz audiobook (czyta Leszek Filipowicz). Fragmentu możecie posłuchać poniżej.

  Mistrzowsko stworzona atrakcyjna rzeczywistość, w której przyroda łączy się ze światem zbudowanym przez człowieka. Błyskotliwy humor przeplata się z mrocznymi opisami, znakomicie oddającymi napięcie towarzyszące wielu scenom w książce.

  Inspiracje do powieści Marta Merriday zaczerpnęła z własnych podróży i doświadczeń z okresu, gdy mieszkała na Wyspach Brytyjskich. Więcej informacji o Autorce znajdziecie na stronie martamerriday.com lub na stronie Wydawnictwa Psychoskok.