Maraton filmów Marvela z szansą na zdobycie 1000 dolarów?!

    Jeżeli zastanawialiście się kiedyś czy bylibyście w stanie obejrzeć wszystkie do tej pory wypuszczone filmy Marvel Cinematic Universe (z pominięciem "Kapitan Marvel"), a przy okazji przebywacie obecnie w USA to nadarza się super okazja, aby to sprawdzić. Śmiałkowie, którzy dokonają tego czynu mogą zdobyć 1000 dolarów i masę nagród dodatkowych.

    Na chwilę obecną ukazało się w sumie 21 filmów wchodzących w skład MCU. Tegoroczna premiera "Kapitan Marvel" pozwoliła wprowadzić do uniwersum kolejną bohaterkę, która z całą pewnością odegra wielką rolę w "Avengers: Endgame", czyli nadchodzącej kulminacji tej trwającej już jedenastu lat historii. Jubileusz całkiem konkretny, warto by więc się do niego odpowiednio przygotować, np. przypomnieć sobie poprzednie widowiska z serii. Jeżeli macie taki plan, a trwający ponad 40 godzin maraton nie jest Wam straszny i tak się ciekawie składa, że mieszkacie w USA to macie szansę wzbogacić się o pokaźną sumkę w postaci 1000 dolarów. Warunki są dwa: po pierwsze musicie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie organizatora, po drugie musicie aktywnie relacjonować przebieg swojego oglądania w social mediach i oznaczyć przy tym profile serwisu CableTV.com. To on bowiem jest organizatorem tego wyzwania.

    Oprócz wspomnianej już wcześniej gotówki możecie także zgarnąć kilka ciekawych nagród dodatkowych wśród których znajduje się: figurka Kapitana Ameryki, kolekcja wszystkich filmów Marvela w wydaniu Blu-ray, kubek w kształcie Thanosa i karta podarunkowa o wartości 100 dolarów na dania w sieci restauracji Grubhub.

    Dwudniowy maraton to z pewnością spore wyzwanie. Oglądanie 20 filmów to prawie 43 godziny, które śmiałkowie będą musieli spędzić przed ekranami. Bylibyście w stanie coś takiego wytrzymać?