"Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" na pierwszym gameplayu

    Zapowiedziany już jakiś czas temu "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" doczekał się prezentacji pierwszego gameplay'a. Możemy się dzięki niemu dowiedzieć, jak dynamiczna będzie ta gra!

    Pierwsza zapowiedź nowego Spider-Mana przeznaczonego na konsolę Playstation 5 pojawiła się już w czerwcu tego roku. Wówczas jednak nie było wiadomo do końca czy chodzi jedynie o remaster ciepło przyjętej produkcji z 2018 roku wzbogaconej o dodatkową zawartość, czy pełnoprawny tytuł rozwijający zaprezentowany w niej świat. Pojawiały się jedynie głosy, że głównym bohaterem nie będzie Peter Parker, a Miles Morales. Teraz, gdy mamy za sobą kolejną prezentację Playstation 5, na której poznaliśmy oficjalne ceny konsoli, możemy z całą pewnością stwierdzić, że nowa produkcja będzie samodzielną, niewymagającą posiadania poprzedniej części grą. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze bardziej dynamiczna od swojej poprzedniczki.

    Zaprezentowany gameplay wyraźnie sugeruje, że otrzymamy tytuł, który będzie w pełni korzystał z dobrodziejstw nowej generacji sprzętu Sony. Efekt wykorzystania ray tracingu bardzo dobrze widać w poniższym materiale.

    "Marvel’s Spider-Man: Miles Morales" ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Produkcja ukaże się także na konsoli Playstation 4, tam jednak jej potencjał graficzny nie zostanie w pełni wykorzystany.