Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata!

    Bardzo ciekawą propozycję dla fanów superbohaterek przygotowało wydawnictwo Egmont. "Marvel. Superbohaterki. 65 kobiet, które zmieniły losy wszechświata" to pozycja, która udowadnia, że silne kobiety od dawna brały aktywny udział w tworzeniu niezapomnianych historii, z których obecnie garściami czerpie Marvel Cinematic Universe.

    Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

    Tego jeszcze nie było! Nadchodzi czas superbohaterek! Poznaj niezwykłe kobiece postacie z Uniwersum Marvela – Kapitan Marvel, Squirrel Girl, She-Hulk, Thor, Black Widow i wiele, wiele innych. Autorka Lorraine Cink przygląda się wyjątkowym i inspirującym historiom kobiet, które ukazują ich odwagę i prawdziwe znaczenie siły.

    Dziewczyny obdarzone potężnymi mocami uczą nie tylko tego, jak można komuś porządnie przywalić, ale także (a raczej przede wszystkim) tego, jak się rozwijać, odnaleźć pasję i stać się swoją własną bohaterką.

    Fascynującą treść tej książki uzupełniają oryginalne ilustracje utalentowanej Alice X. Zhang. Po przeczytaniu tych opowieści przekonasz się, kto tak naprawdę zmienia losy świata.