Marvel Zombies motywem nowego odcinka What If...?

Outpost 2
What if...

Piąty odcinek serialu What If...? może nas zabrać do świata opanowanego przez zombie. Tak przynajmniej zdają się sugerować plakaty promujące kolejny epizod. 

What If...? to pierwszy, animowany serial, którego akcja toczy się w ramach Marvel Cinematic Universe. Co prawda zaprezentowane w nim wydarzenia ukazują nam zupełnie nowe, nieznane do tej pory rzeczywistości, ale ich pojawienie się ma być odczuwalne w przyszłych projektach kinowych Marvela.

Do tej pory mieliśmy okazję dowiedzieć się, co by było, gdyby tarczę Kapitana Ameryki przejęła Peggy Carter, śledziliśmy poczynania Star-Lorda, którym nie był Peter Quill, a T'Challa. Zastanawialiśmy się kto i z jakich pobudek postanowił sabotować projekt Avengers, a także ujrzeliśmy Doktora Strange'a, który przez swoją chęć naprawienia przeszłości doprowadził do prawdziwej tragedii. W piątym odcinku z kolei najprawdopodobniej zapoznamy się z tematem zombie. 

O tym, że w serialu dane nam będzie poznać grupę nieumarłych Avengers wiemy już z pierwszego trailera promującego produkcję. Tym razem jednak twórcy wypuścili do sieci plakaty, które mają za zadanie podsycić nasz apetyt przed środową premierą. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Nie wiemy niestety czy jutrzejszy odcinek będzie wierną adaptacją komiksów z serii Marvel Zombies, czy twórcy postanowią nas zaskoczyć i zaprezentować zupełnie nową historię. W oryginale mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której tajemniczy błysk najpierw uśmiercił, a potem wskrzesił superbohaterów. Ci jednak nie meli zamiaru więcej bronić ludzkości, a stali się wręcz największym dla niej zagrożeniem.