Marvelowski spot z Super Bowl 2020! Loki ma poważne kłopoty?

    Tegoroczny Super Bowl przyniósł nam pierwsze spoty nowych seriali Marvela! "The Falcon and The Winter Soldier", "WandaVision" zadebiutują na platformie Disney+ już w tym roku. "Loki" z racji przyszłorocznej premiery otrzymał najkrótszą zapowiedź, jednak możemy w niej dostrzec pewien ciekawy szczegół.

    O powstających dla Disney+ serialach wiemy na chwilę obecną niewiele. Wiadomo, że produkcje będą bardzo mocno powiązane z Marvel Cinematic Universe, a wydarzenia, które w nich ujrzymy odbiją się echem na widowiskach kinowych. Marvel zaplanował całą serię, której początkiem staną się właśnie trzy wspomniane już tytuły. W planach są także i inne seriale, wśród których warto wymienić "She Hulk" czy "Hawkeye", który skupi się na córce znanego nam bohatera.

    Pierwsze spoty z Super Bowl pozwalają nam dostrzec kilka interesujących szczegółów, jak choćby Scarlett Witch w klasycznym, komiksowym kostiumie, powrót Visiona czy Barona Zemo. Naszą uwagę najbardziej jednak zwrócił Loki, a konkretniej jego więzienne szaty i mały detal na ubraniu. Napis TVA, który jest oznaczeniem organizacji Time Variance Authority zajmującej się pilnowaniem porządku w multiversum i eliminowaniem potencjalnie niebezpiecznych jej odłamów. Oznacza to, że Bóg Kłamstwa prawdopodobnie wpadł w tarapaty. Loki nie wydaje się jednak być zmartwiony tym obrotem spraw. Czyżby miał w zanadrzu jakiś plan?

    Premiery seriali "The Falcon and The Winter Soldier" i "VandaVision" odbędą się jeszcze w tym roku. Druga z produkcji stanie się jednocześnie wstępem do filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".