Nasza akcja na ostatniej prostej!

  Zbliżamy się do finału akcji „I Ty możesz zostać (e)fantastycznym Mikołajem!” – okazaliście niesamowite serca i bardzo za to dziękujemy! Ale jeśli wcześniej przegapiliście akcję lub nie mogliście się zaangażować, jeszcze nie jest zbyt późno – do piątku kompletujemy paczki, a w weekend pomocnicy Mikołaja dostarczą je do celu.

  Akcję ogłosiliśmy z duszami na ramieniu – chcieliśmy pomóc, ale baliśmy się, czy idea nas nie przerośnie, czy na pewno uda nam się skompletować wszystkie paczki. A przecież trudno było narzucić dzieciom konkretny limit – przecież pisały o swoich marzeniach i kierowały się do Świętego Mikołaja! Opiekunki sugerowały, by prezenty były osiągalne… ale część dzieci puściła wodze fantazji. Baliśmy się, że spełnienie ich marzeń będzie ponad nasze siły, a nie chcieliśmy przynieść zawodu.

  Dziś już wiemy, że szóstka dzieci ma skompletowane paczki, kolejną szóstkę kompletujemy. Zaangażowaliście się niesamowicie, zapewniając wsparcie finansowe i materialne. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę uda nam się spełnić marzenia wszystkich dzieci!

  Jeśli chcecie jeszcze włączyć się do naszej akcji, poniżej przedstawiamy listę prezentów, których jeszcze brakuje w paczkach. Możecie też cały czas zasilić zrzutkę dostępną pod adresem: https://zrzutka.pl/w6k69z

  Jeśli zastanawiacie się, czy warto dołączyć do akcji – każdą nadwyżkę przeznaczymy na prezenty dla dzieci. Planujemy wspólne prezenty (jeden dla rodziny zastępczej, w której przebywa czwórka z nich, a drugi dla rodzinnego domu dziecka, w którym mieszka dalsza ósemka). Zwróciliśmy też uwagę na to, że paczka paczce nierówna – niektóre dzieci wymieniły 3-4 wymarzone prezenty, inne znacznie więcej. Nadwyżki chcemy więc przeznaczyć na dodatkowe prezenty dla tych dzieci, których paczki wypadną skromniej, oczywiście po konsultacji z ich opiekunkami, które wskażą, co jeszcze sprawiłoby im radość. Możecie też zrobić to na własną rękę – Michalinkę proszącą o lalki z „Frozen” pewnie ucieszy książeczka czy kolorowanka związana z tą bajką, a malującego Grzegorza – dodatkowe farby czy blejtramy. Listy są cały czas dostępne i pozwalają wniknąć w świat dziecięcych pasji i marzeń.

  Oczywiście do prezentów dojdą słodycze dla wszystkich, a także materiały do pakowania.

  Podsumowując: jest dobrze, ale może być cudownie! Dlatego zachęcamy do dołączenia – bądźcie tymi, którzy umieszczą wisienkę na torcie i pomogą wywołać dziecięce uśmiechy.

  A oto wspomniana lista brakujących prezentów.

  Kasia
  * Bluzka z napisem "Mam Focha" rozmiar 164 (wzrost 168 cm S Damska)
  * Opaska na rękę (Smartwatch)
  * Plakat z Marcusem i Martinusem
  * Bransoletka z imieniem Kasia
  * Knopers (dużo)
  * Kosz na śmieci
  *Paysafecard 50 zł
  * Kinder Bueno
  * Kinder Choco Fresh

  Julita
  * Różowy dres (134 cm dziecięce M)
  * Strój bramkarski (są tylko rękawice)

  Mikołaj
  * Karta Paysafecard 50 zł
  * Różowa bluza (wzrost 134 cm)

  Justyna
  * Nowe smycze (jest jedna póki co)
  * Zestaw perfum
  * Plakat Igora Herbuta
  * Dużo słodyczy
  * Poduszka do leżenia
  * rękawiczki bez palców
  * Kurtka moro z futrem

  Grzegorz
  * Bluza świąteczna (170 cm, XS lub S)
  * Sluchawki bezprzewodowe (gamingowe)

  Sebastian
  * Farming Symulator 12

  Jeżeli chcecie dokupić coś od siebie, odezwijcie się do nas w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku.