Nathan Fillion w Legionie Samobójców!

    Nowe informacje każą nam sądzić, że Nathan Fillion dołączył właśnie do obsady realizowanego przez Jamesa Gunna widowiska o Legionie samobójców!

    Nowa wersja "The Suicide Squad" została zapowiedziana już jakiś czas temu. Film nie będzie bezpośrednim sequelem widowiska z 2016 roku, a raczej stanie się czymś na kształt nowego początku dla tej serii. James Gunn, który do tej pory związany był z Marvelem, przejął stery i rozpoczyna intensywne prace nad realizacją produkcji. Niestety na temat fabuły nie wiemy praktycznie nic, udało nam się jednak poznać kilka nazwisk aktorów zaangażowanych w produkcję. Dopiero co pisaliśmy o obsadzeniu roli King Sharka, a teraz z kolei dowiedzieliśmy się, że obsadę zasili znany z serialu "Castle" i "Firefly" Nathan Filion.

    Nie wiemy niestety w kogo miałby się aktor wcielić. Twórcy starają się trzymać to chwilowo w tajemnicy i prawdopodobnie jeszcze trochę czasu upłynie nim dowiemy się czegoś konkretnego. Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że Nathan Filion miał już okazję współpracować z Jamesem Gunnem przy okazji realizacji pierwszej części Strażników Galaktyki. Filion odegrał tam epizodyczna rolę jednego z więźniów który bardzo zainteresował się Peterem Quillem. Na szczęście odsiecz ze strony Rocketa i Groota sprawiła, że Star-Lord uniknął bliższego poznania skazańca. 

    Data premiery "Legionu samobójców" została wyznaczona na 6 sierpnia 2021 roku.