Nowy Matrix doczekał się pierwszego zwiastuna i plakatu!

Outpost 2
Matrix

Stało się! The Matrix: Resurrections doczekał się pierwszego zwiastuna i plakatu. Materiał zdaje się potwierdzać informacje, które poznaliśmy po niedawnym CinemaConie.

Po wielu miesiącach oczekiwań Warner Bros. zdecydowało się podzielić z nami pierwszym zwiastunem kolejnej części Matrixa. Nadchodzące widowisko skrywało do tej pory przed nami wiele tajemnic. Teraz możemy już pewne plotki zweryfikować i przekonać się, co takiego jeszcze nas czeka w świecie opanowanym przez maszyny.

 

 

Keanu Reeves i Carrie-Ann Moss powrócą w swoich ról Neo i Trinity, a Jada Pinkett Smith ponownie wcieli się w Niobe z oryginalnej trylogii. Yahya Abdul-Mateen II (Watchmen, Aquaman) prawdopodobnie sportretuje młodszą wersję Morfeusza. W pozostałych rolach wystąpią: Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Jessica Henwick i Christina Ricci.

Zaprezentowany na CinemaConie trailer zdradzał nam dodatkowo, że Neil Patrick Harris zagra terapeutę Neo. Ten z kolei miałby nie wiedzieć kim tak naprawdę jest, a poszczególne sceny z jego dawnego życia są przyczyną dla której uczęszcza na terapię. Dopiero spotkanie z postacią w którą wciela się Yahya Abdul-Mateen miałoby wszystko wyjaśnić.

Premiera została zaplanowana na 22 grudnia tego roku.