Nowy spot "Mrocznej Phoenix"

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery ostatniego filmu o X-Menach, który ukaże się za sprawą wytwórni Fox. Nowa zapowiedź stara się pokazać nam, że moc Mrocznej Phoenix jest naprawdę wielka. Czy jednak to wystarczy by zmazać złe wspomnienia po poprzednim filmie?

"Mroczna Phoenix" będzie pożegnaniem wytwórni 20th Century Fox z marką X-Men, a co za tym idzie wymagania wobec tej produkcji są naprawdę spore. Będzie to w końcu domknięcie rozpoczętej w 2000 roku historii, która po drodze zaliczała zarówno wzloty, jak i upadki. Zadaniem producentów "Dark Phoenix" stanie się najbardziej „intensywnym” filmem o X-Menach, jaki kiedykolwiek powstał.

Najnowszy spot telewizyjny daje nam przedsmak emocji, jakich możemy po produkcji oczekiwać. Widzimy potęgę, jaką dysponuje Jean, a także bezradność jej przyjaciół, którzy pod wodzą profesora X starają się jakoś powstrzymać swoją dawną towarzyszkę przed zniszczeniem świata. Czy jednak mają jakiekolwiek szanse na sukces?

Historia jednej z najciekawszych postaci z uniwersum X-Menów, Jean Grey, która za sprawą kosmicznej mocy przybrała nową tożsamość, Mrocznej Phoenix. Tym razem nasi bohaterowie udają się w kosmos, aby uratować astronautów znajdujących się na uszkodzonym promie kosmicznym. Niestety misja ta okazuje się trudniejsza, niż początkowo zakładano. Jean zostaje opętana przez prastarą istotę, która postanowiła połączyć się z jej mocą i tym samym dać początek komuś, kogo potęga nie zna granic. Bohaterka będzie musiała stoczyć wewnętrzną walkę, od której finału zależeć będzie przyszłość całego wszechświata.

W filmie wystąpią: James McAvoy (profesor X), Michael Fassbender (Magneto), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Bestia), Sophie Turner (Jean Gray), Tye Sheridan (Cyklop), Alexandra Shipp (Sztorm), Kodi Smit- McPhee (Nightcrawler), Evan Peters (Quicksilver) i Jessica Chastain. Reżyserem jest Simon Kinberg.

"Mroczna Phoenix" trafi do kin 7 czerwca tego roku. Jak myślicie, widowisko ma szansę godnie pożegnać bohaterów? Swoimi opiniami podzielcie się z nami w komentarzach.