Nowy trailer filmy "Hellboy" już w sieci

    Lionsgate opublikowało nowy zwiastun filmu Hellboy, który swoją premierę będzie mieć w kwietniu. Czego możemy oczekiwać po remake'u hitu z 2004 roku?

    Zwiastun nosi podtyłuł Red Band i jest o wiele mroczniejszy od poprzedniego trailera, który Lionsgate wypuścił dwa miesiące temu. Prawdopodobnie stało się tak po negatywnych i ironicznych komentarzach, jakoby wersja z roku 2019 miała być parodią kinowego pierwowzoru w reżyserii Guillermo del Toro. Fani Hellboya z Ronem Perlmanem w roli tytułowej zarzucali nowej wersji wypaczenia postaci głównego bohatera. Ostatnio w sieci wyszła także informacja, że najnowszy Hellboy ma mieć kategorię wiekową R (dla dorosłych), ze względu na liczne i bardzo krwawe sceny w stylistyce gore, sceny przemocy oraz ogólną tematykę filmu, poruszającą poważne tematy.

    Jakie głosy pojawią się po premierze poniższego zwiastuna? Pierwsze opinie, póki co, są z goła odmienne od poprzednich.

    Jak jest rzeczywiście? Czy Hellboy, wnioskując ze zwiastuna, okaże się hitem czy kitem? Czekamy na Wasze spekulacje

    Premiera filmu odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku. W obrazie zobaczymy Davida Harboura w roli tytułowego Hellboya oraz Millę Jovovich jako główną antagonistkę. Oprócz nich na ekranie pojawią się, między innymi: Ian McShane, Alistair Petrie, Sasha Lane, Daniel Dae Kim.