Oficjalny opis "Avengers: Endgame" zwiastuje poważne konsekwencje

  Już naprawdę niewiele czasu dzieli nas od premiery filmu "Avengers: Endgame". Z tego powodu w sieci pojawił się właśnie oficjalny opis produkcji, który co prawda nie zdradza niczego, czego byśmy się nie domyślali, ale jednocześnie kładzie nacisk na konsekwencje, które spotkają naszych bohaterów.

  "Avengers: Infinity War" pozostawiło nas z wieloma pytaniami, na których odpowiedzi poznamy po seansie kolejnej części. Niektórzy fani jednak się niecierpliwią i już teraz chcieliby wiedzieć, co tak właściwie czeka naszych bohaterów i w jaki sposób odwrócą działanie Thanosa. Bo to, że wszystko da się odkręcić, jest dla wielu niemal pewne. Opublikowany właśnie opis filmu zdaje się jednak akcentować trochę inny obrót spraw. Z pewnością czyny Avengersów nie pozostaną bez konsekwencji.

  Po dość niespodziewanym finale "Avengers: Infinity War" (2018), w którym Thanos zdołał zrealizować swój plan, wszechświat jest w ruinie. Drużyna Avengers wraz z ocalałymi sojusznikami musi zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić działania Thanosa i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na konsekwencje, jakie mogą z tego powodu wystąpić.

  Ostatnie zdanie wyraźnie wskazuje na to, że misja naszych bohaterów pociągnie za sobą pewne konsekwencje, a te prawdopodobnie będą miały dość znaczący wpływ na ich dalszy los. Czy dojdzie do śmierci któregoś z nich? A może ingerencje w strukturę czasu doprowadzą do powstania alternatywnego wszechświata? Tego dowiemy się zapewne dopiero po premierze filmu, a ta została wyznaczona na 26 kwietnia 2019 roku.

  W rolach głównych wystąpią: Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johanson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Brie Larson (Kapitan Marvel), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Evans (Steve Rogers/Kapitan Ameryka) i inni. Reżyserują bracia Anthony i Joe Russo.

  Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym spotem, który pojawił się z okazji Super Bowl. W tym miejscu z kolei znajdziecie naszą teorię na temat tego, że Avengers już tak naprawdę wygrali starcie z Thanosem.