Pierwszy teaser Aladdina już jest!

  W sieci ukazał się pierwszy teaser trailer szykowanego na przyszły rok filmu poświęconego postaci Aladyna. Materiał nie zdradza co prawda zbyt wielu szczegółów, jednak mamy okazję po raz pierwszy rzucić okiem na głównego bohatera i magiczną lampę skrywającą dżina.

  "Aladdin" jest adaptacją historii znanej nam z filmu animowanego, a jego zwiastun ukazuje nam początek przygody naszego bohatera, a także daje może możliwość spojrzenia na miasto Agrabah i Grotę Cudów.

  Pierwotnie film miał ukazać się już w 2016 roku, jednak wytwórnia napotkała na drodze kilka problemów przez co produkcję przesunięto na 2017 rok. Po drodze pojawił się także skandal związany z malowaniem białych aktorów do ról osób o ciemnej karnacji. Disney wydał wówczas oświadczenie w tej sprawie.

  Różnorodność naszych aktorów i wykonawców była wymagana i tylko w nielicznych przypadkach, gdy chodziło o specjalne umiejętności, bezpieczeństwo i kontrolę (efekty specjalne, kaskaderzy i obsługa zwierząt), ekipa była charakteryzowana, aby wtopić się w tło.

  "Aladdin" to tylko jedna z wielu pozycji, które otrzymają swoją wersję aktorską.

  W filmie wystąpią: Will Smith (dżin); Mena Massoud (Aladdyn); Naomi Scott (Jasmine), Marwan Kenzari (Jafar), Navid Negahban (sułtan), Nasim Pedrad (Dalia), Billy Magnussen (książę Anders) i Numan Acar (Hakim).

  Premiera widowiska została zaplanowana na 24 maja 2019 roku.