Pierwszy teaser czwartego sezonu "Stranger Things" zadebiutował w sieci!

    Jeżeli nie możecie się doczekać premiery czwartego sezonu "Stranger Things" to mamy coś, co choć odrobinę powinno osłodzić Wam ten dzień. Pierwszy teaser pojawił się właśnie w sieci!

    Końcówka trzeciego sezonu "Stranger Things" pozostawiła nas z wieloma pytaniami na które nie poznaliśmy odpowiedzi. Wystarczy choćby wspomnieć wątpliwościach dotyczących śmierci jednej z postaci czy kierunku, w jakim podążą nasi bohaterowie po opuszczeniu miasteczka Hawkins. Pierwszy teaser zdaje się odpowiadać przynajmniej na jedno z tych pytań, ale czy to, co widzimy na ekranie na pewno wyjaśnia wszystkie wątpliwości?

    Niestety nie udało nam się poznać daty premiery nowego sezonu. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że produkcja zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku.

    W głównych rolach powrócą: Millie Bobby Brown (Jedenastka), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Harlie Heaton (Jonathan Byers), Noah Schnapp (Will Byers), Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper) i inni. Reżyserują bracia Matt Duffer i Ross Duffer.