Pierwszy teaser trailer "Czarnej Wdowy" zadebiutował w sieci!

    Od dawna wyczekiwana produkcja Marvela doczekała się pierwszego teaser trailera! Czy "Czarna Wdowa" spełni oczekiwania fanów MCU? Tego dowiemy się dopiero w maju, jednak już teraz mamy okazję poznać przedsmak tego, co nas czeka!

    O powstaniu filmu poświęconego jednej z najsłynniejszych bohaterek Marvela mówiło się już od czasu debiutu Natashy Romanoff w drugiej części Iron Mana. Sporo czasu musiało jednak upłynąć, nim "Czarna Wdowa" w końcu otrzymała zielone światło. Pierwsza zapowiedź jej solowego występu z powinna zadowolić widzów, którzy z napięciem wyczekiwali pierwszych, oficjalnych materiałów promocyjnych. Teaser daje nam pewien przedsmak tego, co nas czeka, a jednocześnie nie zdradza zbyt wielu informacji o samym filmie. Możemy jednak przyjrzeć się nieco bliżej kilku postaciom, w tym granemu przez Davida Harboura Red Guardianowi.

    W głównych rolach wystąpią: Scarlett Johanson (Natasha Romanoff / Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena), David Harbour (Alexei / The Red Guardian), O.T. Fagbenle ( Mason), Rachel Weisz (Melina) i inni. Reżyseruje Cate Shortland.

    Premiera widowiska została wyznaczona na maj przyszłego roku.