Pierwszy trailer "Morbiusa" zadebiutował w sieci!

    Cóż takiego łączy Michaela Morbiusa i Beethovena? Odpowiedzi na to i na kilka innych dręczących fanów pytań możecie poszukać w pierwszym trailerze widowiska o jednym z ciekawszych przeciwników Spider-Mana.

    Na ten rok Sony przygotowało aż dwa widowiska oparte na komiksach Marvela i właśnie mamy okazję zapoznać się z trailerem pierwszego z nich. Michael Morbius, genialny naukowiec, który zmaga się z bardzo rzadką chorobą krwi, stara się odnaleźć lekarstwo, które zapewni mu powrót do zdrowia. Niestety jego eksperymenty kończą się w dość nieoczekiwany dla niego sposób. Zamienia się w prawdziwego wampira, który by przeżyć musi się żywić krwią.

    Trailer prezentuje się całkiem nieźle i oprócz możliwości pierwszego spojrzenia na Morbiusa przynosi nam także odpowiedź na bardzo ważne pytanie. Czy widowisko będzie powiązane z MCU?

    W rolach głównych występują: Jared Leto (Michael Morbius), Matt Smith, Adam El Hagar i inni. Reżyseruje Daniel Espinosa. Premiera widowiska została zaplanowana na 31 lipca 2020 roku.