Plotka: "Doktor Strange 2" i "Czarna Wdowa" planowane na przyszły rok?

    O tym, że Doktor Strange doczeka się drugiej części wiemy już od dawna. Do tej pory jednak nie było wiadomo, kiedy film miałby zadebiutować w kinach. Najnowsza plotka każe sądzić, że rok 2020 miałby należeć właśnie do tej produkcji, a także solowego filmu o Czarnej Wdowie. 

    O szczegółach związanych z planowanym sequelem Doktora Strange'a nie wiemy praktycznie nic. Do tej pory udało nam się jedynie zdobyć potwierdzenie, że film powstanie, a w główną rolę ponownie wcieli się Benedict Cumberbatch. Marvel milczał jak zaklęty gdy tylko padały pytania związane z potencjalną datą premiery tego widowiska. Serwis Deadline twierdzi jednak, że produkcja miałaby zadebiutować w przyszłym roku, a zdjęcia do niej podobno są już realizowane. Dodatkowo w tym samym roku miałby pojawić się film o Czarnej Wdowie.

    Informacja może się wydawać nieco absurdalna, jednak warto w tym miejscu zwrócić uwagę na pewien szczegół. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się inna plotka, która głosiła, że Marvel w tajemnicy pracuje już nad kontynuacją, jednak stara się robić wszystko, by informacje nie przedostały się do mediów. Miało to być związane z chęcią utrzymania tajemnicy aż do chwili, gdy "Avengers: Endgame" zadebiutuje w kinach i tym samym poznamy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Z kolei zdjęcia do filmu o Natashy Romanoff mają ruszyć już w te wakacje, tak więc produkcja ma szanse by zadebiutować za rok.

    Warto także odnotować, że link do podobnego materiału na serwisie We Got This Covered wrzucił na swój fanpage na Facebooku Benedict Cumberbath. Czy to znaczy, że aktor potwierdza tę datę?

    Oczywiście powyższe informacje należy traktować jako plotki. Jeżeli dowiemy się czegoś więcej, to od razu damy Wam znać.