Plotka: WandaVision hołdem dla sitcomów?

    Zdjęcia do serialu "WandaVision" ruszyły tydzień temu. Póki co nie wiadomo, na czym skupi się fabułą produkcji.

    "WandaVision" to wspólna produkcja Marvel Studios i Disney+, jeden z kilku seriali obok "The Falcon and the Winter Soldier", "Loki", "Hawkeye" czy "What if...?" Choć nie wiemy nic o fabule serialu (prócz tego, że będzie skupiał się na Scarlet Witch i Visionie, a także fakcie mocnego powiązania z filmem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"), w sieci pojawiły się informacje o kręceniu projektu.

    Pochodzą one od Charlesa Murphy'ego, który niejednokrotnie już udowodnił, że dociera do prawdziwych informacji. Murphy twierdzi, że "WandaVision" nagrywany jest z udziałem publiczności, co jest hołdem dla klasycznych sictomów. Informacja ta pasuje do deklaracji reżysera Matta Shakama, który zapowiadał, że serial będzie połączeniem właśnie sitcomu z widowiskową akcją rodem z MCU.

    Obsada: Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Paul Bettany (Vision), Kat Denning (Darcy Lewis), Randall Park (agent Jimmy Woo), Teyonah Parris (Monica Rambeau) i Kathryn Hahn.

    Przypomnijmy, że Marvel ogłosił plan na zrealizowanie kilku seriali mocno osadzonych w MCU, które będą wchodziły w skład fazy IV. Ich debiut nastąpi na platformie Disney+.