Power Rangers otrzymają swój komiksowy sequel

    Już 29 marca, czyli krótko po premierze filmu, w sprzedaży w USA pojawi się komiksowy sequel Power Rangers zatytułowany Aftershock. Twórcy planują uczynić z niego początek nowej serii, która rozwinie wątki rozpoczęte w filmie.

    Za scenariusz komiksu odpowiada Ryan Parrott, autor takich serii, jak Star Trek: Starfleet Academy, Batman: Gates of Gotham. Ilustracjami zajął się natomiast Lucas Werneck. Pierwszy zeszyt będzie liczył 96 stron i ma kosztować niecałe 15 dolarów. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy pojawi się w naszym kraju.

    Film natomiast będzie oparty na pierwszym sezonie oryginalnych Power Rangers, akcja jednak zostanie przeniesiona w czasy współczesne. Grupa licealistów będzie musiała zmierzyć się z przeznaczeniem i stanąć do walki o przyszłość naszej planety. Zło bowiem nie śpi, a przeciwnik zrobi wszystko, aby zrealizować swój plan.

    W rolach głównych wystąpią: Dacre Montgomery (Jason Lee Scott / Czerwony Wojownik), Naomi Scott (Kimberly Hart / Różowa Wojowniczka), RJ Cyler (Billy Cranston / Niebieski Wojownik), Becky G. (Trini Kwan / Żółta Wojowniczka), Ludi Lin (Zack Taylor / Czarny Wojownik), Bryan Cranston (Zordon) i Elizabeth Banks (Rita Odraza). Za reżyserię widowiska odpowiada Dean Israelite.