Powieściowy prequel "Stranger Things" trafi do polskich księgarni!

    Fenomenalny serial Netfliksa doczekał się powieściowego prequela! Za sprawą wydawnictwa Poradnia K już w kwietniu do rąk polskich czytelników trafi pierwsza z trzech powieści opartych na tej kultowej już produkcji.

    "Stranger Things" okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Serialowe dzieło braci Duffer od razu zaskarbiło sobie sympatię abonentów Netfliksa. Oryginalna mieszanka horroru, science fiction i kina przygodowego, podlana gęstym sosem inspiracji zaczerpniętych rodem z powieści Stephena Kinga, bardzo szybko zapisała się w świadomości widzów. Teraz, za sprawą wydawnictwa Poradnia K, polscy czytelnicy otrzymają okazję zapoznania się z książkowym prequelem autorstwa Gwendy Bond.

    Pierwsza z trzech powieści nosząca tytuł "Stranger Things: Suspicious Minds" trafi na nasz rynek już 24 kwietnia tego roku i z pewnością mocno poszerzy naszą wiedzę na temat wydarzeń, które znamy z serialu. Fabuła skupi się na postaci matki znanej nam dobrze "Jedenastki" i tajemniczym programie "MKULTRA". Skutki jego działania mieliśmy okazję śledzić już na małym ekranie.

    Książkowa seria to wspólna inicjatywa jednego z największych wydawnictw na świecie, Penguin random House oraz Netfliksa. Wszystkie trzy powieści trafią do polskich czytelników za sprawą wydawnictwa Poradnia K.