"Powrót Wolverine'a" zapowiedziany! Historia budzi kontrowersje!

    O tym, że nikt tak naprawdę nie zdecyduje się skasować serii przynoszącej zyski wiemy od dawna. Tym razem swojego powrotu doczeka się Wolverine. Jego nowa historia budzi jednak coraz większe kontrowersje, a wszystko ze względu na... szpony.

    Nowa historia poświęcona jednej z najciekawszych postaci z uniwersum Marvela zadebiutuje już we wrześniu tego roku. Komiks budzi jednak spore kontrowersje. Wszystko ze względu na to, że szpony Logana w pewnych okolicznościach będą się rozgrzewały tak, jak metal w kuźni. Jak nie trudno się domyślić, pomysł ten nie przypadł do gustu sporej grupie fanów. Prawie natychmiast pojawiły się opinie, że jest to jedna z najgorszych decyzji, jakie podjęto w historii komiksów Marvela.

    Charles Soule, scenarzysta komiksu, postanowił odnieść się do wspomnianego zarzutu.

    Fajnie było zobaczyć reakcję fanów na tę ideę - że pazury Logana mogą, w pewnych okolicznościach, stać się niesamowicie gorące, trochę jak metal w kuźni kowala, Niektórzy ludzie nie mogą się doczekać [publikacji], chcą przekonać się jaki wpływ mają na tę historię, a inni uważają, że to najgłupszy pomysł w historii.

    Jak ostatecznie zostanie wyjaśniona kwestia tej nowej właściwości szponów Logana? Tego dowiemy się zapewne dopiero z komiksu.