Rescue HQ – The Tycoon na pierwszym zwiastunie

  Paderborn, Niemcy; 29 stycznia 2019 – Wydawca Aerosoft oraz studio stillalive prezentują pierwszy zwiastun najnowszego symulatora Rescue HQ – The Tycoon. Zadaniem gracza w Rescue HQ jest opieka nad bezpieczeństwem i zdrowiem mieszkańców miasta poprzez kierowanie stacją ratunkową, dysponującą oddziałami policji, straży pożarnej i pogotowia.

  Zwiastun Rescue HQ – The Tycoon obejrzeć można na oficjalnym kanale Aerosoft poniżej.

  Jako kierownik centrum ratunkowego, gracz musi zadbać o to, aby w siedzibie było wystarczająco personelu i zasobów, musi być również przygotowany na nieprzewidziane wypadki oraz operacje specjalne. Ograniczone zasoby finansowe są jednym z wielu wyzwań, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Dostępne scenariusze rozgrywają się w rzeczywistych miastach i posiadają zmienne poziomy trudności.

  Rescue HQ oferuje urozmaiconą rozgrywkę dzięki koordynacji trzech różniących się od siebie oddziałów ratowniczych. Jako dowódca straży pożarnej, gracz stawia czoła pożarom oraz innym misjom jak i pilnuje zaopatrzenia w niezbędny sprzęt. Rolą szefa policji jest organizowanie i koordynowanie rozmaitych akcji, jak choćby aresztowania. Jako szef pogotowia ratunkowego, gracz dba o skuteczną pierwszą pomoc oraz opiekę nad pacjentem, stopniowo budując oddział ambulatoryjny.

  Ten wszechstronny tycoon łączy w sobie trzy popularne scenariusze akcji ratunkowych w jednej grze. Dzięki zróżnicowanej rozgrywce i rozbudowanym opcjom modyfikowania zasobów, umiejętności, logiki i misji, Rescue HQ – The Tycoon gwarantuje wiele godzin rozgrywki. Tytuł ma zadebiutować na rynku w drugim kwartale 2019 roku i będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

  Główne funkcje:

  trzy popularne scenariusze akcji ratunkowych: policja straż pożarna pogotowie

  rozbudowane modyfikacje: zasobów umiejętności i logiki misji

  zróżnicowana rozgrywka
  generowane losowo nagłe wypadki