Samuel L. Jackson zdradził ogromny spoiler z "Avengers: Endgame"?

  Uwaga! Poniższy tekst może zawierać naprawdę duży spoiler związany z wydarzeniami mającymi się rozegrać w "Avengers: Endgame". Czytacie na własne ryzyko!

  Ten rok przyniesie nam aż trzy produkcje rozgrywające się w Marvel Cinematic Universe. Marzec będzie należał do "Kapitan Marvel", w kwietniu dowiemy się jak się dalej potoczą losy drużyny Avengers, a w lipcu razem z Peterem Parkerem zwiedzimy Europę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej zaczyna się mówić na temat tego, czego możemy po danych produkcjach oczekiwać. Z całą pewnością prym wiedzie obecnie pierwszy z wymienionych filmów, gdyż do jego premiery zostało najmniej czasu. Z tego powodu zewsząd jesteśmy zasypywani nowymi zdjęciami, trailerami i wywiadami z aktorami czy producentami. W jednym z tych przypadków mogło dojść do wycieku naprawdę istotnej dla fabuły "Avengers: Endgame" informacji.

  Dziennikarze Entertainment Tonight postanowili wypytać Samuela L. Jacksona na temat tego, co myśli o bohaterce filmu "Kapitan Marvel". Aktor bardzo chętnie poruszył ten temat, w pewnym jednak momencie powiedział coś, co natychmiast rozpaliło wyobraźnię fanów.

  [Avengers] zmagają się z naprawdę poważnymi przeciwnościami losu - widzieliśmy to w "Infinity War" - teraz wiemy, że potrzebują kogoś tak potężnego jak Thanos. I w pewnym momencie dowiemy się, jak potężna jest [Kapitan Marvel - przyp. red.] i co potrafi. Jest jedną z niewielu osób w świecie Marvela, które mogą podróżować w czasie, więc...

  No i w tym właśnie miejscu padło prawdopodobnie kluczowe dla całej sprawy wyjaśnienie potencjalnych podróży w czasie w "Avengers: Endgame", a także została nakreślona rola dla bohaterki. Wygląda na to, że to Carol Danvers może mieć największy wpływ na odwrócenie wydarzeń, które nastąpiły za sprawą działań Thanosa. W końcu jeśli naprawdę jest w stanie przenosić się w czasie, to bez problemu może cofnąć się do chwili, gdy wszystko się zaczęło i wyeliminować Thanosa nim ten posiądzie wszystkie Kamienie Nieskończoności.

  Oczywiście chwilowo są to tylko spekulacje, jednak sami przyznacie, że słowa, które padły, wyraźnie coś sugerują.

  "Kapitan Marvel" zadebiutuje w kinach już ósmego marca, z kolei premiera "Avengers: Endgame" została wyznaczona na 26 kwietnia.