"Teotihuacan: Miasto Bogów" wkrótce trafi do sprzedaży!

    "Teotihuacan: Miasto Bogów" to bardzo dobrze przyjęta na świecie produkcja, która dzięki wydawnictwu Portal Games już wkrótce doczeka się polskiego wydania! Premiera tytułu została zaplanowana na luty tego roku, a już wkrótce będziecie mieli okazję przeczytać naszą recenzję tego tytułu!

    Autorem produkcji jest Daniele Tascini, twórca legendarnego "Tzolk’ina". Tytuł zaprezentowano podczas targów w Essen w 2018 roku i trzeba zaznaczyć, że bez problemu zajął pierwsze miejsce na liście najbardziej oczekiwanych gier. Poniżej znajdziecie oficjalny opis wydawniczy tej gry.

    W grze Teotihuacan: Miasto Bogów każdy z graczy kontroluje robotników i dąży do zapisania się w historii, jako najsprawniejszy budowniczy. Zarządzaj swoimi zasobami, rozwijaj nowe technologie, wspinaj się po stopniach trzech wspaniałych świątyń, buduj domy dla mieszkańców miasta i wznieś legendarną Piramidę Słońca w centrum Teotihuacan. Umiejętnie zarządzaj swoimi pracownikami i zostań zapamiętany jako największy budowniczy w grze Teotihuacan!