Thronebreaker: The Witcher Tales czyli Gwint dla jednego gracza!

    CD Projekt RED już w zeszłym roku zapowiedział kampanię dla pojedynczego gracza w swojej sieciowej karciance Gwint. Obecnie dowiedzieliśmy się, że tryb ten stał się samodzielną produkcją noszącą tytuł "Thronebreaker: The Witcher Tales"!

    Informacje o produkcji pojawiły się w czasie zorganizowanej przez CD Projekt konferencji, której celem było zaprezentowanie wyników finansowych z pierwszej połowy tego roku. Oprócz wszelkiego rodzaju statystyk finansowych pojawiły się także informacje, które z pewnością bardziej zainteresują graczy. Wspomniano zarówno o szykowanym przez studio "Cyberpunktu 2077", jak i rozwijanej cały czas produkcji karcianej, czyli Gwincie. Ten miał doczekać się trybu dla jednego gracza, jednak plany uległy zmianie i kampania znana do tej pory jako "Więzy Krwi" pojawi się w postaci samodzielnej produkcji zatytułowanej "Thronebreaker: The Witcher Tales".

    Zdaniem twórców będzie to pełnoprawna, samodzielna gra fabularna, która ma zapewnić około trzydziestu godzin zabawy. W dodatku obiecują, że rozgrywka nie będzie się ograniczała jedynie do kart.

    Produkcja będzie dostępna na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Data premiery nie jest jeszcze znana.