Trailer drugiej części "Czarownicy" już jest!

Studio Disney nie spowalnia nawet na chwilę. Ledwie mieliśmy okazję zapoznać się ze zwiastunem live-action „Mulan”, a już pojawił się trailer do drugiej części obrazu „Czarownica” z 2014 roku z Angeliną Joli w roli głównej. Film, który był luźno oparty na tradycyjnej animacji „Śpiąca królewna” i głos oddał antagonistce oraz mocno pogłębił jej charakter, okazał się być sporym sukcesem.

W roli tytułowej „Malificent” - w Polsce „Czarownicy” - po raz kolejny zobaczymy świetną Angelinę Jolie. Towarzyszyć jej będą Elle Fanning jako Aurora, powrócą także Sam Riley, Lesley Manville, Juno Temple i Imelda Staunton. Ale to nie wszystko, bo do obsady drugiej części zatrudniono także Michelle Pfeiffer, Eda Skreina (Gra o Tron, Deadpool) i Chiwetela Ejiofora (Doktor Strange, Zniewolony). Reżyserem został Joachim Rønning (Piraci z Karaibów), scenariuszem zajmie się ponownie Linda Woolverton, wspierana przez Noah Harpster i Micah Fitzerman-Blue.

Fabuła nie jest jeszcze oczywiście w pełni znana, ale wiemy już, że księżniczka Aurora zakochała się w księciu Filipie, co jednak nie spodobało się jej matce chrzestnej. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę co zobaczyliśmy w części pierwszej. Czy Malificent znowu przejdzie na stronę zła? Trailer wydaje się to potwierdzać.

Film początkowo miał mieć premierę 29 Maja 2020 roku, ale przesunięto ją już na 18 Października 2019. Dodatkowo do materiałów promocyjnych dołączamy urocze zdjęcia z planu „Czarownicy 2”.