"Tron tyrana" - fragment dostępny w sieci!

    Jeżeli dalej zastanawiacie się czy warto sięgnąć po ostatni tom cyklu "Wielkie Płaszcze" to mamy nadzieję, że poniższy fragment pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. W podjęciu decyzji może pomóc także zapoznanie się z naszą recenzją "Tronu Tyrana".

    Wraz z „Tronem Tyrana” dajcie się po raz kolejny porwać emocjom w świecie Wielkich Płaszczy, w którym po latach zmagań i poświęceń Pierwszy Kantor Falcio val Mond jest bliski wypełnienia swojej ostatniej misji. Jej celem jest osadzenie na tronie Aline – córki króla. Tylko tym sposobem można raz na zawsze przywrócić Tristii praworządność.

    Jak to jednak u Wielkich Płaszczy bywa, sprawy bardzo się komplikują. W sąsiednim kraju nowy przywódca Avares jednoczy barbarzyńskie armie, które od lat zagrażają granicom Tristii. Na domiar złego zyskał nowego sojusznika. Jest nim Trin, która dwukrotnie próbowała zabić Aline, by zagarnąć tron Tristii. Przy wsparciu armii Avaresa dowodzonych przez żądnego krwi wojownika, Trin wydaje się nie do powstrzymania…

    „Tron Tyrana” to zachwycający finał serii „Wielkie Płaszcze”, kontynuacja docenionych przez czytelników i krytyków: „Ostrza zdrajcy”, „Cienia rycerza” i „Krwi świętego”. Powieść ukazała się 2 września nakładem wydawnictwa Insignis.