Trupy powracają

    50 lat temu zadebiutował i na zawsze zmienił oblicze horrorów, jeden z najwspanialszych filmów, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. "Noc żywych trupów" George'a A. Romero zyskała legendarny status w tym gatunku i przez lata inspirowała naśladowców.

    Teraz, oprócz obchodów 50. rocznicy filmu, firma Living Dead Media ogłosiła, że ​​wkrótce zaangażuje się w prace nad oficjalną kontynuacją "Night Of The Living Dead" przy której współpracować mają oryginalni pisarze i producenci.

    Sequel zostanie oficjalnie nazwany "Noc żywych trupów II". Chwilowo nie wspomniano czy kontynuacja rozgrywać się bezpośrednio po wydarzeniach z pierwszego filmu, czy w zupełnie innym okresie czasu. Living Dead Media ogłosiło:

    Noc żywych trupów po raz pierwszy sprowadziła zombie na srebrny ekran w 1968 roku. Świat był nieprzygotowany na Zombie, co zaowocowało przełomowym i komercyjnym sukcesem. Pozostaje jednym z najbardziej wpływowych i szanowanych horrorów wszechczasów. Napisany przez Johna A. Russo i wyreżyserowany przez George'a A. Romero, "Night of the Living Dead" stworzył fundament dla pięciu filmów "Return of the Living Dead", oraz słynny slogan "More Brains!".. Ponadto film "Night of the Living Dead" jest nie tylko uznawany za prekursora pokolenia filmów o zombie, ale wszystkich współczesnych horrorów. 

    Film ma się ukazać w 2019 roku. Najnowsze aktualizacje można śledzić za pośrednictwem NightOfTheLivingDead.Com