W ilu filmach pojawi się Kapitan Marvel?

  Postać Kapitan Marvel zadebiutuje na wielkim ekranie już w marcu przyszłego roku. Wtedy to do kin wejdzie solowe widowisko jej poświęcone. Miesiąc później bohaterka pojawi się w czwartej odsłonie "Avengers". Wiemy już jednak, że na tym nie zakończą się jej występy.

  Dzięki The Hollywood Reporter udało nam się poznać liczbę filmów, w których może pojawić się postać Kapitan Marvel. Brie Larson podpisała kontrakt aż na siedem pozycji, a co za tym idzie prawdopodobnie ujrzymy ją jeszcze w pięciu niezapowiedzianych produkcjach!

  Liczba ta co prawda nie oznacza, że wszystkie filmy zostaną zrealizowane. Marvel zabezpiecza się jednak w ten sposób na wypadek, gdyby po drodze pojawiły się nowe plany związane z udziałem aktorki. Na razie wytwórnia nie zdradza żadnych szczegółów, prawdopodobnym wydaje się jednak, że dwa kolejne filmy będą po prostu sequelami "Kapitan Marvel". W pozostałych trzech może znaleźć się "Avengers 5", które tym razem składać się będzie z zupełnie nowej ekipy superbohaterów,

  Istnieje oczywiście możliwość przedłużenia kontraktu na kolejne widowiska. Tak było choćby w przypadku postaci Tony'ego Starka, w którego wciela się Robert Downey Jr.

  Marvel z pewnością wiąże z nową bohaterką wielkie nadzieje. Jak Carol Danvers zaprezentuje się na ekranie? Przekonamy się już 8 marca 2019 roku.

  AKTUALIZACJA

  Brie Larson zdementowała podane przez THR informacje krótkim wpisem na Twitterze.