Wiedźmin otrzyma drugi sezon! Kolejne produkcje w planach?

    Pierwszy sezon "Wiedźmina" dopiero będzie miał swoją premierę, jednak doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia rozpoczęcia prac nad kolejnym!

    Długo wyczekiwana ekranizacja przygód Geralta z Rivii w końcu pojawi się w sieci. Opublikowany pod koniec października zwiastun zdradził nam, że Netflix zaplanował premierę na 20 grudnia tego roku. Będzie to z całą pewnością dzień, w którym fani Białego Wilka będą mogli przekonać się czy amerykańska wersja jest w stanie sprostać oczekiwaniom i swoim poziomem dorównać książkowemu pierwowzorowi. Nie da się także ukryć, że wysokie wymagania potęguje stworzona przez CD Projekt Red seria gier. Netflix wydaje się jednak pewny sukcesu i zdecydował się dać zielone światło dla kolejnego sezonu!

    Informację o rozpoczęciu prac nad drugim sezonem "Wiedźmina" potwierdziła na swoim Twitterze showrunnerka, Lauren S. Hissrich. Reżyserka poinformowała, że jest naprawdę szczęśliwa z faktu, że widzowie będą mogli poznać kolejne przygody Geralta, Yennefer i Ciri i już się nie może doczekać chwili, w której zadebiutują one na ekranie. Może to oznaczać, że na drugim się nie skończy. Poniżej możecie zapoznać się z oryginalnym wpisem.


    W serialu występują: Henry Cavill (Geralt z Rivii), Freya Allan (Ciri), Anna Shaffer (Triss), Joey Batey – Jaskier), Anya Chalotra (Yennefer), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Therica Wilson-Read (Sabrina), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Millie Brady (Renfri), Adam Levy (Myszowór), Jodhi May (Królowa Calanthe), Eamon Farren (Cahir), Lars Mikkelsen (Stregobor), Royce Pierreson (Istredd), Maciej Musiał (Sir Lazio), Wilson Radjou-Pujalte (Dara), Rebecca Benson (Marilka), Shane Attwooll (Nohorn), Luke Neal (Vyr), Matthew Neal (Nimir), Tobi Bamtefa (Danek), Sonny Serkis (Martin), Roderick Hill (Fletcher), Inge Beckmann (Aridea), Charlotte O’Leary (Tiffania), Natasha Culzac (Toruviel), Amit Shah (Torque) i Tom Canton (Filavandrel).

    Premiera "Wiedźmina" odbędzie się 20 grudnia 2019 roku.