Zabawka z "Avengers: Endgame" zdradza pewien element fabuły?

    Do premiery "Avengers: Endgame" zostały już praktycznie tylko dwa tygodnie. Kampania promocyjna nie zwalnia, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów związanych z widowiskiem. Jeden z nich może przypadkowo zdradzać pewien istotny szczegół fabuły i przy okazji potwierdzać plotkę, o której jakiś czas temu było głośno.

    Jak nietrudno zauważyć, kwiecień związany jest z dwiema bardzo oczekiwanymi premierami. Już za parę dni, bo w nocy z niedzieli na poniedziałek zadebiutuje pierwszy odcinek ósmego sezonu "Gry o tron", a za dwa tygodnie wybierzemy się do kin na premierę czwartej części "Avengers". Widowisko zamknie pewien rozdział w historii Marvel Cinematic Universe i z całą pewnością wzbudza wielkie emocje wśród fanów. Praktycznie codziennie otrzymujemy nowe materiały promocyjne poświęcone tej produkcji. Spoty telewizyjne, plakaty i wszelkiej maści zabawki do tej pory nie zdradzały nam istotnych informacji na temat tego, co nas w produkcji czeka. Wydaje się jednak, że tym razem mogło się to zmienić.

    Uwaga! Poniższe zdjęcie może zawierać spoiler. Klikacie na własną odpowiedzialność.


    W rolach głównych wystąpią: Chris Evans (Steve Rogers/Kapitan Ameryka), Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man), Scarlett Johanson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Jeremy Renner (Clint Barton/Hawkeye), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Bruce Banner/Hulk), Paul Rudd (Scott Land/Ant-Man), Bradley Cooper (Rocket), Brie Larson (Carol Danvers/Kapitan Marvel) i inni. Premiera filmu została przewidziana na 24 kwietnia 2019. Reżyserują Anthony i Joe Russo.

    Poniżej prezentujemy Wam także nową galerię posterów promujących widowisko. Premiera już 25 kwietnia!