Zack Snyder chciał uśmiercić Steppenwolfa?

    Zack Snyder postanowił podrzucić swoim fanom kolejną wskazówkę na temat tego, jak miała wyglądać "Liga Sprawiedliwości" w jego wykonaniu. Tym razem padło na postać Steppenwolfa i los, jaki miał go spotkać.

    Fani coraz głośniej domagają się premiery reżyserskiej wersji "Ligi Sprawiedliwości". Publikowane od czasu do czasu przez Zacka Snydera materiały tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że jego wersja filmu znacząco różniłaby się od tego, co mieliśmy okazję ujrzeć w kinie. Dopiero co informowaliśmy Was o wielkim banerze, który zawisł na niebie podczas odbywającego się właśnie San Diego Comic-Con, a teraz z kolei możemy dorzucić do tego najnowszy wpis Zacka Snydera, który zdradza nam, jaki los czekał postać Steppenwolfa.

    Jeżeli oglądaliście "Ligę Sprawiedliwości" (i przy okazji nie wyszliście z seansu w połowie), to doskonale wiecie, że antagonista ostatecznie uciekł z naszej planety najprawdopodobniej prosto na statek Darkseida. Tymczasem jego los miał wyglądać zupełnie inaczej. Z opublikowanego na serwisie Vero wpisu dowiadujemy się, że Steppenwolf miał tak naprawdę zginąć z ręki Wonder Woman, która miała mu uciąć głowę.

    "Do zabijania bogów używam bogów" - skomentował swój wpis Snyder publikując przy okazji trzy grafiki koncepcyjne.