Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Outpost 2
Doktor Strange

Przyszły rok przyniesie nam z całą pewnością sporo emocji związanych z Marvel Cinematic Universe. Pierwszym filmem, który zadebiutuje będzie Doctor Strange w Multiverse of Madness, do którego właśnie zakończyły się dokrętki. 

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Jeżeli faktycznie udało się zrealizować cały materiał, to teraz na twórców czeka tylko etap postprodukcji. Być może oznacza to także, że już wkrótce doczekamy się pierwszego trailera. Czy wzbudzi on takie samo zainteresowanie, jak ten zapowiadający film Spider-Man: bez drogi do domu? Czas pokaż.