Zbrodnie Grindelwalda na nowych plakatach!

    Dopiero co prezentowaliśmy Wam nowy plakat z widowiska "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda", a już mamy kolejne, poświęcone poszczególnym bohaterom!

    Warner Bros. rozkręca coraz bardziej kampanię marketingową filmu "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". Z tego powodu udostępniono w sieci kolejną porcję plakatów promujących widowisko.

    Dodatkowo, Johnny Depp potwierdził w niedawnym wywiadzie dla serwisu Collider , że rzeczywiście wróci w trzeciej części filmu, którego realizacja ma się rozpocząć w połowie przyszłego roku. Zapytany o swoje doświadczenie w graniu jednej z najbardziej niesławnych postaci w historii Harry'ego Pottera, wyjaśnił szczegółowo swoją podróż, od momentu, w którym zaproponowano mu rolę aż do pojawienia się na ekranie.

    To było niesamowite. Ktoś mi powiedział, że JK Rowling chciałaby ze mną porozmawiać. Rozmawiałem z kilkoma producentami, reżyserem i JK, i długo dyskutowaliśmy o postaci Grindelwalda. JK powiedziała coś, czego nie spodziewałam się usłyszeć (...) "Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co robisz z postacią." Po prostu przekazać mi to z takim stopniem zaufania; byłem naprawdę wzruszony, przez to zszokowany. Więc postanowiłem skupić się na poznaniu postaci i miałem swoje pomysły. Wszystko się udało. Grindelwald to interesująca postać. Myśli, że jego intencje są drogą dla większego dobra. Byli inni ludzie w polityce światowej, tacy, którzy czuli to samo. [chichocze] Jest bardzo oddany swoim wierzeniom. Nie jest zabawną postacią; nie jest zabawny.

    "Zbrodnie Grindelwalda" zadebiutują w kinach już w przyszłym miesiącu.