Ze "Stranger Things" do "The Eternals"?

Po sieci co rusz krążą nowe plotki co do kolejnych widowisk Marvela. Tym razem mówi się, że młodziutka aktorska znana z Netflixowego serialu Stranger Things ma wcielić się w jedną z członkiń drużyny Eternals. Ile w tym prawdy?

Gwiazda wcielająca się w postać Eleven w popularnym widowisku Netflixa, Millie Bobby Brown, podobno ma znaleźć się w obsadzie Marvelowskiego obrazu obok Angeliny Jolie i Richarda Maddena. Póki co owa informacja nie została potwierdzona przez nikogo z Marvel Studios. Prawdopodobnie ostatecznie plotki znajdą potwierdzenie bądź zaprzeczenie po zbliżającym się San Diego Comic-Con 2019 (początek 18 lipca), gdzie panel Marvela jest jednym z najgoręcej wyczekiwanych przez fanów.

Eternals to jednej z mniej znanych komiksów Marvela. Drużyna Przedwiecznych zadebiutowała w 1976 roku, a ich twórcą był Jack Kirby. Zostali oni stworzeni przez Celestialsów (podobnie jak inna grupa - Deviants). Eternals stali się strażniki Ziemi, na której odnaleźli swój dom. Dla zwykłych śmiertelników byli bogami.