Gry

  "Diablo IV" oficjalnie zapowiedziane! Jest pierwszy zwiastun!

  Odbywający się właśnie BlizzCon 2019 przyniósł nam kilka ciekawostek na temat przyszłych produkcji Blizzarda. Bez wątpienia największe emocje wzbudziła zapowiedź czwartej odsłony Diablo, która przy okazji doczekała się także dwóch zwiastunów. Fabularnego, a także prezentującego fragmenty rozgrywki. Trzeba przyznać, że jasno z nich wynika, że seria wraca do korzeni. Warto bowiem przypomnieć, iż trójka dość mocno odbiegała swoim klimatem od tego, do czego przyzwyczaiły nas dwie pierwsze części. Tym razem wyraźnie widać, że studio nie ma zamiaru niczego koloryzować.

  Poznaliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo Switch! Jest i nowy trailer!

  "Wiedźmin 3: Edycja kompletna" zawiera w sobie zarówno podstawową wersję gry, jak i wszystkie wydane do niej dodatki. Jest to zatem doskonała okazja dla osób, które nie miały jeszcze styczności z dziełem studia CD Projekt Red by nadrobić zaległości. Poniżej możecie zapoznać się z nowym trailerem gry, jak i czterdziestominutowym gameplayem. Trzeba przyznać, że przenośny Wiedźmin prezentuje się nienajgorzej. Twórcy konwersji musieli co prawda pójść na pewne ustępstwa graficzne, jednak sama rozgrywka będzie dokładnie taka sama, jak na konsolach stacjonarnych i komputerach PC.

  Diablo powrócił... w przeglądarce!

  Blizzard postanowił przyszykować dla swoich fanów niespodziankę i za sprawą firmy Rivsoft przygotował wersję przeglądarkową pierwszej części "Diablo". Tytuł oferuje nam możliwość zagrania na dwóch pierwszych poziomach jedną klasą postaci. Jeżeli natomiast chcielibyście więcej, to konieczne będzie posiadanie fizycznej kopii gry.

  Disney ma zamiar kupić... Activision Blizzard?

  Disney powoli, lecz nieubłaganie staje się liderem pod względem dostarczania na świecie rozrywki. Głośny zakup Marvela, wytwórni Lucasfilm czy późniejsze i jeszcze głośniejsze przejęcie 21 Century Fox sprawiło, że chyba nikt nie ma już wątpliwości na temat tego, że Dom Myszki Miki prowadzi coraz intensywniejszą ekspansję. Czy następną firmą na liście do przejęcia stanie się Activision Blizzard? Jeden z inwestorów uważa, że tak właśnie powinien wyglądać kolejny krok koncernu, gdyż esport może stanowić w najbliższej przyszłości bardzo ważną gałąź rozwoju.

  Plotka: kontynuacja "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" trafi do sprzedaży w przyszłym roku?

  Seria "Legend of Zelda" od samego początku związana jest z Nintendo. Pierwsza produkcja spod tego znaku debiutowała jeszcze na konsoli Nintendo NES. Marka przez lata rozwijała się i w 2007 roku otrzymaliśmy najbardziej dopracowany tytuł, którego jakości pozazdrościli gracze preferujący inne platformy.

  Gra "Marvel's Avengers" doczeka się edycji kolekcjonerskiej z figurką Kapitana Ameryki!

  Zapowiedziana już w styczniu 2017 roku produkcja dopiero niedawno doczekała się pierwszego, konkretnego trailera. Poznaliśmy także kilka szczegółów związanych z fabułą dzięki czemu wiemy, że akcja gry nie została osadzona w znanym z filmów lub komiksów świecie. To zupełnie nowa rzeczywistość, w której nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z konsekwencjami pewnych wydarzeń, które nadszarpnęły ich wizerunek w oczach społeczeństwa do tego stopnia, że ostatecznie zdecydowali się rozwiązać drużynę.

  Cyperpunk 2077 uniemożliwia zabijanie dzieci

  Jeden z użytkowników zadał pytanie, czy będzie opcja zabijania w grze losowych postaci. Cyberpunk 2077 to gra z otwartym światem, ale też nie jedyny tytuł, który uniemożliwia zabijanie dzieci czy powiązanych z fabułą i zadaniami bohaterów niezależnych. Podobnie było we wcześniejszej grze studia, trzeciej części „Wiedźmina”. Dzieci nie dało się także początkowo zabijać w „The Elder Scroll V: Skyrim”, ale zostało to szybko zmienione przez moderów.

  "Wiedźmin 3" trafi na konsolę Nintendo Switch!

  Informacje o potencjalnym wydaniu trzeciej części Wiedźmina na Nintendo Switch krążyły juz od dawna, jednak fani nie potrafili sobie wyobrazić by przenośna konsola była w stanie poradzić sobie z taką produkcją. Tylko nieliczni uparcie twierdzili, że tylko kwestią czasu jest to kiedy CD Projekt Red postanowi przenieść swoje dzieło na kolejną platformę. Jak widać nie tylko praca nad grą "Cyberpunk 2077" zaprzątała im ostatnio głowy. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź "Wiedźmin 3 Complete Edition"!

  Nowa zapowiedź "Cyberpunk 2077" prosto z targów E3!

  "Cyberpunk 2077" został zapowieziany już w 2013 roku. Lata jednak mijały, a informacji o grze praktycznie w ogóle nie otrzymywaliśmy. Studio cały czas zapewniało jednak, że gra powstaje. Dopiero w zeszłym roku zaprezentowano nowe materiały, które pokazały, że Redzi intensywnie pracowali nad swoim nowym dziełem. Teraz z kolei mamy okazję przyjrzeć się nowemu zwiastunowi, który nie tylko wprowadza nas w historię, ale także pokazuje pewnego aktora, którego obecność zdążyła już rozpalić wyobraźnię wielu graczy.

  Mistrzostwa Polski Gry o Tron w Poznaniu 2019 - 18 uczestników, 6 miast, tylko 1 zwycięzca

  Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Środa Wlkp., Zamość - z tych miast przyjechali do Poznania gracze znanej na całym świecie gry planszowej Gra o Tron. To wysoce strategiczna gra oparta na popularnej serii książek Georga R. R. Martina, która wymaga doskonałych umiejętności podejmowania ryzykownych, ale przemyślanych ruchów, zdolności negocjatorskich i analitycznego myślenia. Szachowe podejście do taktyki może nie być wystarczające, by wygrać. Podejmowanie sojuszy oraz ich zrywanie w odpowiednim czasie to główny klucz do zwycięstwa.

  Strony