Gry

  Cyperpunk 2077 uniemożliwia zabijanie dzieci

  Jeden z użytkowników zadał pytanie, czy będzie opcja zabijania w grze losowych postaci. Cyberpunk 2077 to gra z otwartym światem, ale też nie jedyny tytuł, który uniemożliwia zabijanie dzieci czy powiązanych z fabułą i zadaniami bohaterów niezależnych. Podobnie było we wcześniejszej grze studia, trzeciej części „Wiedźmina”. Dzieci nie dało się także początkowo zabijać w „The Elder Scroll V: Skyrim”, ale zostało to szybko zmienione przez moderów.

  "Wiedźmin 3" trafi na konsolę Nintendo Switch!

  Informacje o potencjalnym wydaniu trzeciej części Wiedźmina na Nintendo Switch krążyły juz od dawna, jednak fani nie potrafili sobie wyobrazić by przenośna konsola była w stanie poradzić sobie z taką produkcją. Tylko nieliczni uparcie twierdzili, że tylko kwestią czasu jest to kiedy CD Projekt Red postanowi przenieść swoje dzieło na kolejną platformę. Jak widać nie tylko praca nad grą "Cyberpunk 2077" zaprzątała im ostatnio głowy. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź "Wiedźmin 3 Complete Edition"!

  Nowa zapowiedź "Cyberpunk 2077" prosto z targów E3!

  "Cyberpunk 2077" został zapowieziany już w 2013 roku. Lata jednak mijały, a informacji o grze praktycznie w ogóle nie otrzymywaliśmy. Studio cały czas zapewniało jednak, że gra powstaje. Dopiero w zeszłym roku zaprezentowano nowe materiały, które pokazały, że Redzi intensywnie pracowali nad swoim nowym dziełem. Teraz z kolei mamy okazję przyjrzeć się nowemu zwiastunowi, który nie tylko wprowadza nas w historię, ale także pokazuje pewnego aktora, którego obecność zdążyła już rozpalić wyobraźnię wielu graczy.

  Mistrzostwa Polski Gry o Tron w Poznaniu 2019 - 18 uczestników, 6 miast, tylko 1 zwycięzca

  Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Środa Wlkp., Zamość - z tych miast przyjechali do Poznania gracze znanej na całym świecie gry planszowej Gra o Tron. To wysoce strategiczna gra oparta na popularnej serii książek Georga R. R. Martina, która wymaga doskonałych umiejętności podejmowania ryzykownych, ale przemyślanych ruchów, zdolności negocjatorskich i analitycznego myślenia. Szachowe podejście do taktyki może nie być wystarczające, by wygrać. Podejmowanie sojuszy oraz ich zrywanie w odpowiednim czasie to główny klucz do zwycięstwa.

  Klasyka nie umiera nigdy! Baldur’s Gate, Neverwinter Nights i inne tytuły trafią na konsole obecnej generacji!

  Odświeżone wersje kilku klasycznych tytułów trafią już w tym roku na konsole obecnej generacji. O fakcie tym poinformowała firma Skybound Games. Wiemy, że mowa o pięciu tytułach: "Baldur's Gate", "Baldur's Gate II: Cienie Amn", "Icewind Dale", "Neverwinter Nights" i "Planescape Torment". W planach jest także dodatek do pierwszych "Wrot Baldura" zatytułowany "Siege of Dragonspear". Nie poznaliśmy niestety dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że tytuły mają ukazać się jeszcze w tym roku.

  Dmitrij Głuchowski niezadowolony z zamieszania wokół "Metro: Exodus"

  Sprzedaż "Metro: Exodus" na platformie Steam nie nastąpi szybko, gdyż czasową wyłączność na tytuł zyskało Epic Store. Sytuacja ta zdenerwowała naprawdę wiele osób, łącznie z samym Dmitrijem Głuchowskim, który postanowił zabrać głos w tej kwestii. Autor co prawda szybko swój wpis usunął, jednak zachowane w sieci screeny wyraźnie pokazują, że nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw.

  Rescue HQ – The Tycoon na pierwszym zwiastunie

  Zwiastun Rescue HQ – The Tycoon obejrzeć można na oficjalnym kanale Aerosoft poniżej.

  Jako kierownik centrum ratunkowego, gracz musi zadbać o to, aby w siedzibie było wystarczająco personelu i zasobów, musi być również przygotowany na nieprzewidziane wypadki oraz operacje specjalne. Ograniczone zasoby finansowe są jednym z wielu wyzwań, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Dostępne scenariusze rozgrywają się w rzeczywistych miastach i posiadają zmienne poziomy trudności.

  "The Witcher RPG" z darmowym starterem!

  "The Witcher RPG" to produkcja, która została stworzona przy współpracy CD Projekt RED z R. Talsorian Games. Światową premierę miała 2 sierpnia na GenConie – konwencie dla fanów gier planszowych i fabularnych, który odbył się w Indianapolis. Już w zeszłym roku informowaliśmy Was o planach wydania jej w naszym kraju. Zadania tego podjęło się wydawnictwo Copernicus. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, jednak już teraz mamy okazję przekonać się, czego tak właściwie możemy po Wiedźminie oczekiwać.

  "Teotihuacan: Miasto Bogów" wkrótce trafi do sprzedaży!

  Autorem produkcji jest Daniele Tascini, twórca legendarnego "Tzolk’ina". Tytuł zaprezentowano podczas targów w Essen w 2018 roku i trzeba zaznaczyć, że bez problemu zajął pierwsze miejsce na liście najbardziej oczekiwanych gier. Poniżej znajdziecie oficjalny opis wydawniczy tej gry.

  Blizzard jednak szykuje Diablo IV?

  Negatywne emocje związane z zaprezentowanym podczas BlizzConu materiałem z "Diablo: Immortal" zdążyły już opaść, a zapewnienia twórców, jakoby nie był to jedyny, realizowany obecnie projekt z tego uniwersum nieco uspokoiły fanów. Nikt nie mówił tego wprost, jednak nadzieja na "Diablo IV" ponownie odżyła w graczach. Teraz mamy kolejny powód by sądzić, że gra faktycznie powstaje i już wkrótce może zostać w jakiejś formie zaprezentowana światu.

  Strony