Książki

  Premiera "Córki Lasu"

  Odnajdziesz drogę, córko lasu. Czeka cię smutek i ból, a także wiele prób. Doświadczysz zdrady i straty, jednak twe nogi nie zboczą z kursu.

  Zła kobieta, klątwa i miłość, która musi przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu.

  Osadzona u schyłku starożytnej Irlandii, gdzie mity były prawem, a magia mocą natury, jest to historia Sorschy, siódmej córki siódmego syna, posępnego Lorda Columa i jej sześciu kochanych braci.

  "Krwiodziej" już od jutra w sprzedaży!

  Od czasu premiery "Wiatrodzieja" minęły już ponad dwa lata. Nic zatem dziwnego, że wieść o pojawieniu się w sprzedaży kontynuacji wzbudziła entuzjazm wśród czytelników. Ta pojawi się w sprzedaży już trzydziestego października, oczywiście dzięki wydawnictwo SQN.

  Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  Historia Aeduana, tajemniczego krwiodzieja, którego pokochali czytelnicy poprzednich tomów bestsellerowego cyklu Czaroziemie.

  Mutant, kolejna powieść z Uniwersum Metro 2033 już 16 października trafi do polskich czytelników

  Co jednak, jeżeli spojrzymy na świat z ich perspektywy? Wszak mutacje popromienne nie są żadnym błogosławieństwem, tylko prostą drogą, by skończyć na śmietniku historii. Mogliśmy się o tym przekonać podczas lektury powieści Siergieja Antonowa „Ciemne tunele”.

  Powieści ze świata Dragon Age już w księgarniach

  Pierwsza część stworzonej przez BioWare serii komputerowych gier fabularnych Dragon Age – „Dragon Age: Początek” – ukazała się w 2009 roku. Promowana przez studio jako duchowy spadkobierca kultowego „Baldur’s Gate”, zjednała sobie rzeszę wiernych fanów i doczekała się aż dwóch sequeli. Studio oficjalnie ogłosiło również, że trwają prace nad czwartą częścią, której premiera przewidywana jest na przełomie 2020/2021.

  Nie żyje Andrzej Polkowski

  Andrzej Polkowski był człowiekiem o bardzo bogatych zainteresowaniach, jednak wśród czytelników chyba najbardziej znany był z przełożenia na język polski książek o Harrym Potterze. Jego życie nie ograniczało się jednak tylko do pracy tłumacza. Aktywnie działał na rzecz Towarzystwa Nasz Dom, które pomaga dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej. Swoim podejściem z resztą zawsze potrafił złapać odpowiedni kontakt z młodzieżą. Od dziecka pasjonował się historią, co ostatecznie skłoniło go do wybrania się na studia archeologiczne.

  "Diabeł w maszynie" już wkrótce trafi do księgarni!

  Nastrojowe intrygi i tajemnice przyprawiające o dreszcz grozy, mroczne kryminalne zagadki rodem z horroru!

  Diabeł w maszynie to zbiór niezwykłych opowiadań kryminalnych Anny Kańtoch, w których detektyw zmaga się nie tylko z zagadkową zbrodnią, ale jest to zbrodnia, której towarzyszą zjawiska nadprzyrodzone.

  Powieść z Uniwersum Marvela „Spider-Man. Wiecznie młody” już w księgarniach

  Spider-Man to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych komiksowych herosów. Historia Petera Parkera, który po ukąszeniu przez radioaktywnego pająka zyskuje supermoce i staje się Spider-Manem, sięga lat 60. XX wieku. Jego twórcami są kultowe postaci świata komiksu: Stan Lee, Steve Ditko i Jack Kirby, jednak na przestrzeni lat „chodzący po ścianach” inspirował dziesiątki artystów. Jego przygody trafiły również na ekran za pośrednictwem seriali telewizyjnych, animowanych oraz filmów pełnometrażowych.

  Stefan Petrucha „Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody”

  Peter Parker postanawia strzelić kilka fotek swojemu pajęczemu alter ego w akcji, żeby zarobić na czynsz. Pakuje się przy tym w kłopoty za sprawą tajemniczej legendarnej tabliczki, którą chce mieć zarówno Kingpin, jak i Maggia. Peter zadziera z najgroźniejszymi przestępcami Nowego Jorku, na dodatek ma też na pieńku ze swoimi przyjaciółmi i z policją! Nie układa mu się też z dziewczyną, Gwen Stacy. Po latach przeszłość znowu zaczyna go prześladować, gdy uznany za martwego przywódca Maggii powraca, by odnaleźć feralną tabliczkę. Na domiar złego ciocia May jest umierająca…

  Strony