Książki

  „Szczury Wrocławia. Szpital” już wkrótce w sprzedaży!

  Po drugiej stronie ulicy, na tyłach Zakładu Karnego nr 1, stoi zwalisty poniemiecki gmach, w którym swoją siedzibę ma klinika psychiatryczna. To właśnie w jej murach rozegra się kolejna odsłona dramatu, który przeżywają mieszkańcy Wrocławia. Późnym popołudniem 9 sierpnia trafia tu uznany za szaleńca pacjent, który twierdzi, że jego żona zmarła, po czym zmartwychwstała. Samobójstwo bredzącego w malignie mężczyzny będzie przyczynkiem całego ciągu krwawych zdarzeń, którym spróbuje przeciwdziałać o wiele za mało liczna załoga szpitala.

  Ostatni Strażnik już w sprzedaży!

  Wichrogród, ludzkie królestwo założone w zamierzchłej przeszłości przez potomków Thoradina, pierwszego króla ludzi, przez wieki wychodziło zwycięsko z konfrontacji z dzikimi istotami zamieszkującymi kontynent. Jego mury oparły się armiom trolli, watahom gnoli i surowym wiatrom, od których Wichrogród wziął swoją nazwę. Nowe zagrożenie może się jednak okazać bardziej zabójcze! Cała nadzieja w ekscentrycznym Medivhie – Strażniku Tirisfal – najpotężniejszym magu całego Azeroth.

  Konkurs - wygraj jeden z trzech egzemplarzy powieści "„X-Men: Saga Mrocznej Phoenix”

  "Mroczna Phoenix" wkroczyła do kin i nie wywołała zbyt dobrych emocji. Na szczęście z odsieczą przybyło Wydawnictwo Insignis, którego nakładem ukazała się właśnie kolejna, oficjalna powieść ze świata Marvela. Czy papierowa wersja historii jednej z najpopularniejszych bohaterek Domu Pomysłów ma szanse zatrzeć złe wrażenie po dość kiepskim filmie? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście przekonali się o tym sami!

  Aby zdobyć swój egzemplarz musicie jedynie odpowiedzieć poprawnie na pytanie i mieć trochę szczęścia.

  Mroczne oblicze superbohatera. Oficjalna powieść Uniwersum Marvela „X-Men: Saga Mrocznej Phoenix” wkrótce w księgarniach

  Stworzeni przez Stana Lee i Jacka Kirby’ego X-Meni to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterskich drużyn wszech czasów. Komiksy, seriale i filmy z charakterystycznym motywem X zgromadziły rzesze oddanych fanów i na zawsze zapisały się w popkulturowych kanonach. Choć historia X-Menów sięga lat 60. XX wieku, przygody grupy mutantów fascynują kolejne pokolenia, wskazując na ich niezaprzeczalnie ponadczasowy charakter. Powstała w latach 70. „Saga o Mrocznej Phoenix” Chrisa Claremonta i Johna Byrne’a uznawana jest za najwybitniejszą powieść graficzną w Uniwersum X-Men.

  Zmarł Maciej Parowski

  Wieść o śmierci Macieja Parowskiego przekazała na Facebooku redakcja "Nowej Fantastyki", z którą autor był związany (przez wiele lat był jej redaktorem naczelnym). To on umożliwił debiut wielu znanym nam twórcom, a także inspirował rzesze ludzi do ciężkiej pracy nad własnymi tekstami. Sam także tworzył. Miłośnicy komiksów z pewnością znają jego wkład w tworzenie scenariuszy do takich serii, jak "Wiedźmin", czy "Funky Koval". Na swoim koncie ma także szereg powieści, esejów, recenzji i różnych innych form literackich.

  Będzie nam Ciebie brakowało...

  Sebastian Fitzek promuje w Polsce swoją nową książkę!

  Czy doktorant prawa, który ma na swoim koncie także studia weterynaryjne jest dobrym materiałem na pisarza? Jak się okazuje, tak! Każda powieść autora, a ma ich na swoim koncie kilka, zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia radiowiec - dyrektor programowy największych niemieckich stacji, dziś jest megagwiazdą niemieckiej literatury.Już wkrótce nadarzy się okazja, aby spotkać go w naszym kraju.

  Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

  „Tom Clancy’s The Division 2” to druga produkcja z cieszącego się ogromną popularnością cyklu gier akcji „The Division” stworzonego przez Ubisoft.

  Zobacz film, w którym Alex Irvin opowiada o swojej książce:

  Premiera „Riese” Roberta J. Szmidta – wielkie otwarcie polskiego rozdziału w Uniwersum Metro 2035

  Riese to jedna z najbardziej pasjonujących tajemnic II wojny światowej. Utrzymywana w ścisłej tajemnicy budowa największego podziemnego miasta świata obrosła mrowiem mniej lub bardziej wiarygodnych, choć zawsze niesamowitych legend, z których kilka posłużyło Robertowi J. Szmidtowi do stworzenia własnej wizji.

  Strony