Książki

  Sebastian Fitzek promuje w Polsce swoją nową książkę!

  Czy doktorant prawa, który ma na swoim koncie także studia weterynaryjne jest dobrym materiałem na pisarza? Jak się okazuje, tak! Każda powieść autora, a ma ich na swoim koncie kilka, zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia radiowiec - dyrektor programowy największych niemieckich stacji, dziś jest megagwiazdą niemieckiej literatury.Już wkrótce nadarzy się okazja, aby spotkać go w naszym kraju.

  Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

  „Tom Clancy’s The Division 2” to druga produkcja z cieszącego się ogromną popularnością cyklu gier akcji „The Division” stworzonego przez Ubisoft.

  Zobacz film, w którym Alex Irvin opowiada o swojej książce:

  Premiera „Riese” Roberta J. Szmidta – wielkie otwarcie polskiego rozdziału w Uniwersum Metro 2035

  Riese to jedna z najbardziej pasjonujących tajemnic II wojny światowej. Utrzymywana w ścisłej tajemnicy budowa największego podziemnego miasta świata obrosła mrowiem mniej lub bardziej wiarygodnych, choć zawsze niesamowitych legend, z których kilka posłużyło Robertowi J. Szmidtowi do stworzenia własnej wizji.

  Królestwo Złociste – premiera książki, która przeniesie was w przeszłość!

  Intryga, walka o tron, ucieczka i niesamowite przygody – to wszystko znajdziecie w Królestwie Złocistym!

  Garland i Tulipanna to rodzeństwo, które dotyka wielka tragedia – umiera ich ojciec, król Złotkowa. Królowa - piękna i delikatna Marjanna, oraz królestwo stają się łatwym celem wrogów. Dzieci muszą uciekać i szukać pomocy. Czy uda im się otrzymać wsparcie na czas? Czy uratują królestwo przed klęską? Jak potoczy się dalej ta gierka o tron?

  Premiera „Assassin’s Creed. Odyssey” – oficjalnej powieści gry

  Akcja długo wyczekiwanej książki na motywach bestsellerowej serii gier Ubisoftu dzieje się w klasycznej Grecji: trwają wojny peloponeskie, jest V wiek przed nasza erą. Główna bohaterka „Assassin’s Creed. Odyssey” Kasandra przeciwstawia się woli bogów i zostaje strącona w przepaść przez ojca, którego tajemnicze losy zaciążyły nad jej własnym, cudem ocalonym życiem. Uciekając ze Sparty, próbuje odkryć swoje przeznaczenie.

  Nowa książką z serii Assassins Creed już 24 kwietnia w księgarniach Przygotujcie się na odyseję po lądach i morzach starożytnej Grecji!

  Kasandra to dzika i nieposkromiona wojowniczka, wychowana wedle spartańskich surowych zasad i przeznaczona do rzeczy wielkich. Jest silna w dwojakim sensie: odznacza się niepospolitym hartem ducha i tężyzną fizyczną. Gdy zostaje skazana na śmierć, odizolowana od rodziny i wygnana, postanawia opuścić Kefalonię, znaleźć sposób na pozbycie się ciążącego na niej długu i odkryć tajemnicę rodzinnej tragedii.

  "Demony Leningradu" już wkrótce w sprzedaży!

  O KSIĄŻCE

  Powieść rozpoczyna trzytomowy Cykl Wojenny Adama Przechrzty.

  Koszmar, który dusi grozą nawet zimne, bezlitosne serce Ławrienitja Berii.

  Ulicami udręczonego głodem, oblężonego Leningradu przemyka wcielona Śmierć. Coś więcej niż oszaleli z rozpaczy kanibale, żerujący na trupach
  poległych towarzyszy. Coś, co nawet w ludziach, którzy przetrwali stalinowskie czystki oraz furię dywizji Wehrmachtu, czy Waffen SS powoduje skrajne
  przerażenie.

  Kiedy ryczą działa budzą się demony.

  Oficjalne powieści Marvela po raz pierwszy w Polsce

  Kiedy w 1939 roku Martin Goodman powołał do życia Timely Comics – wydawnictwo, które później przerodziło się w Marvel Comics – zapewne nie przypuszczał, że komiksy mogą zająć tak znaczące miejsce w popkulturowym kanonie. Trudno również uwierzyć, że historia superbohaterów i superbohaterek, znanych nie tylko z komiksów, ale i z filmów oraz seriali, sięga lat czterdziestych XX wieku.

  Zamów w przedsprzedaży już teraz w najlepszej cenie!

  Strony