seriale

  Rosario Dawson jako Ahsoka Tano?

  Ahsoka Tano z całą pewnością znana jest tym, którzy śledzili losy bohaterów serialu animowanego "Gwiezdne wojny: Wojny klonów". Wojownicza padawanka Anakina Skywalkera bardzo szybko zdobyła rzeszę oddanych fanów, jednak do tej pory nie mieliśmy okazji ujrzeć jej w żadnej aktorskiej produkcji. Jej głos pojawił się jedynie w IX części "Gwiezdnych wojen", ale był to występ zaledwie epizodyczny, przez wielu nawet niedostrzeżony. Jeśli wierzyć plotkom, tym razem ma być inaczej. Ahsoka w końcu ma otrzymać poważną rolę w aktorskich produkcjach ze świata Star Wars.

  Seriale Marvela także zaliczą opóźnienie?

  W piątek dowiedzieliśmy się, że cała filmowa Faza IV MCU zaliczy opóźnienie, ale przy okazji nie poznaliśmy odpowiedzi na pytanie, jak sytuacja wygląda w przypadku powstających dla platformy Disney + seriali. Docierały do nas jedynie przecieki, że realizacja takich produkcji, jak: "Falcon and the Winter Soldier" czy "WandaVision", prawdopodobnie nie została ukończona z powodu panoszącego się po świecie wirusa COVID-19. Nie było jednak pewności, czy te problemy wpłyną na ich wyznaczone na ten rok premiery.

  A gdyby tak Geralt kota miał?

  Fani nie przestają zaskakiwać! Bardzo często spotykamy się z przeróbkami przeróżnych filmów, gier i seriali. Czasami są to materiały lepsze, innym razem gorsze. Zawsze jednak pokazują, że wyobraźnia może zawędrować w nawet w najdziwniejsze rejony. Co prawda wizja Geralta z Rivii, któremu w podróży towarzyszy czarny kot nie jest może jakoś specjalnie trudna do zobrazowania, jednak jak sami zobaczycie, warto się z nią zapoznać.

  Gwiazda Terminatora pojawi się w drugim sezonie Mandaloriana. W kogo się wcieli?

  Pierwszy sezon "Mandaloriana" okazał się prawdziwym sukcesem. Nic zatem dziwnego, że bardzo szybko ruszyły prace nad kolejnym. Pośród nowych postaci pojawi się kolejny łowca nagród którego sportretuje Michael Biehn. O jego roli wiemy na chwilę obecną tylko tyle, że w przeszłości znał się z głównym bohaterem. Dzięki serwisowi Making Star Wars mamy okazję ujrzeć także szkic koncepcyjny prezentujący jego możliwy wygląd. Znajdziecie go poniżej.

  Agata Trzebuchowska w "Wiedźminie"? Fanowska inicjatywa na Twitterze

  – Z Hamillem nie wyszło, ale odezwa fanów pokazała, że Netflix jest w stanie wziąć ich ulubione typy pod uwagę. A gdyby tak z kolei wesprzeć talenty rodzime i rozkręcić kampanię fanowską promującą casting Agaty Trzebuchowskiej na Wiedzącą Idę Emean? Precedens jest, jedną Idę już zagrała! I choć zajmuje się obecnie raczej reżyserią niż aktorstwem, kto wie, może tam w Netflixie dostanie szansę na produkcję swoich filmów? – napisał SMiki Lorebringer.

  Tweet fana jest dostępny tutaj:

  Lambert, Lambert, ty... jesteś rudy!

  "Wiedźmin" od Netfliksa okazał się prawdziwym sukcesem. Serial bije kolejne rekordy oglądalności, a jego popularność jest na tyle wielka, że odbija się nie tylko na samym widowisku, ale i na sprzedaży książek i gier. Nic zatem dziwnego w tym, że trwają już prace nad drugim sezonem. w którym dane nam będzie poznać ciąg dalszy historii i ujrzeć nowych, choć dobrze nam znanych z kart powieści bohaterów. Właśnie dowiedzieliśmy się, komu przypadnie w udziela sportretowanie dwóch wiedźminów zimujących w Kaer Morhen. Paul Bullion wcieli się w Lamberta, a Yasen Atour w Coëna.

  Pierwszy teaser czwartego sezonu "Stranger Things" zadebiutował w sieci!

  Końcówka trzeciego sezonu "Stranger Things" pozostawiła nas z wieloma pytaniami na które nie poznaliśmy odpowiedzi. Wystarczy choćby wspomnieć wątpliwościach dotyczących śmierci jednej z postaci czy kierunku, w jakim podążą nasi bohaterowie po opuszczeniu miasteczka Hawkins. Pierwszy teaser zdaje się odpowiadać przynajmniej na jedno z tych pytań, ale czy to, co widzimy na ekranie na pewno wyjaśnia wszystkie wątpliwości?

  Marvelowski spot z Super Bowl 2020! Loki ma poważne kłopoty?

  O powstających dla Disney+ serialach wiemy na chwilę obecną niewiele. Wiadomo, że produkcje będą bardzo mocno powiązane z Marvel Cinematic Universe, a wydarzenia, które w nich ujrzymy odbiją się echem na widowiskach kinowych. Marvel zaplanował całą serię, której początkiem staną się właśnie trzy wspomniane już tytuły. W planach są także i inne seriale, wśród których warto wymienić "She Hulk" czy "Hawkeye", który skupi się na córce znanego nam bohatera.

  Michał Żebrowski ponownie jako Geralt z Rivii?!

  O naszej rodzimej ekranizacji "Wiedźmina" wielu chciałoby zapomnieć. Nie da się jednak ukryć, że posiadała ona pewne plusy. Jednym z nich był angaż Michała Żebrowskiego do głównej roli. Bohater zapisał się całkiem pozytywnie w pamięci widzów i wielu uznało, że naprawdę ciekawą opcją byłoby zaangażowanie go do dubbingowania Rzeźnika z Blaviken w produkcji Netfliksa. Jak się okazuje, tak się właśnie stało!

  Geralt, Ciri i Yennefer na plakatach! Henry Cavill

  Zbliżająca się wielkimi krokami premiera serialu poświęconego przygodom Geralta z Rivii budzi coraz większe emocje. Co chwilę pojawiają się nowe wypowiedzi aktorów czy też materiały promujące produkcje. Tym razem w sieci zadebiutowały nowe plakaty ukazujące nam twarze Geralta, Yennefer i Ciri. Postery znajdziecie poniżej.

  Dodatkowo w jednym z wywiadów Henry Cavill przyznał, że pracując nad swoją rolą inspirował się nie tylko książkami, ale także grą "Wiedźmin 3: Dziki Gon", a konkretniej głosem Douga Cockle'a, który dubbingował Geralta w tej produkcji.

  Strony