Wszystkie newsy

  Kontynuacja Venoma doczekała się pierwszego trailera!

  "Venom: Let There Be a Carnage" (polski tytuł "Venom 2: Carnage") to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów od Sony. Mająca mieć swoją premierą już w zeszłym roku produkcja doczekała się w końcu pierwszego trailera! Nie wszystkim jednak przypadł on do gustu.

  Liga Sprawiedliwości Jossa Whedona

  Niedawno na HBO Max (w Polsce HBO Go) zadebiutowała „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”. Była to okazja do zapoznania się z oryginalną wizją artystyczną reżysera i przy okazji próba wymazania złych wspomnień po obrazie, jaki zaserwował nam Joss Whedon. Jak się jednak okazuje, ten drugi także ma w zanadrzu swoją wersję reżyserską i ma zamiar podzielić się nią z widzami!

  Tekken 7: Pani premier spuszcza łomot na nowym materiale wideo!

  Lidia Sobieska z pewnością dała się poznać jako niezwykle wojownicza polityczka! Oczywiście nie mówimy w tym wypadku o naszym sejmie, a o siódmej odsłonie Tekkena, w której to reprezentantka naszego kraju pokaże, że Polacy specjalizują się nie tylko w rzucaniu kamieniami w dinozaury!

  Techland w końcu przemówił! Niestety, obyło się bez konkretów

  Techland kazał nam dość długo czekać na nowe informacje dotyczące jednej z najbardziej wyczekiwanych polskich gier. Produkcja, która pierwotnie miała zadebiutować już w zeszłym roku zaliczyła obsuwę i przez pewien czas było o niej cicho. Teraz firma przemówiła, ale chyba nie tego oczekiwali gracze.

  Astrologowie ogłaszają nowy patch do Assassin's Creed Valhalla. Populacja kotów zwiększa się!

  Twórcy starają się cały czas dopieszczać wydaną w zeszłym roku odsłonę serii Assassin's Creed. Co prawda część zmian nie przypadła graczom do gustu, jednak na horyzoncie jest kilka nowości, które powinny ich zadowolić.

  Outpost Glukhovsky’ego: powrót do postapokalipsy

  Dmitry Glukhovsky znany jest najbardziej jako twórca legendarnego „Metra 2033”, powieści, która rozwinęła się w trylogię (jej kolejne tomy to „Metro 2034” i „Metro 2035”) i dała początek otwartym projektom pisarskim („Uniwersum Metro 2033” i „Uniwersum Metro 2035”). Można by zatem rzec, że domeną Glukhovsky’ego jest postapokalipsa i że to w takich klimatach pisarz czuje się najlepiej. Nic bardziej mylnego

  "Droga ze stali i nadziei" już w sprzedaży!

  Dwadzieścia lat po nuklearnej wojnie świat powoli powstaje z kolan. Takiej prawdy dowiedzieliśmy się jako Artem w Metro Exodus, gdy opuściliśmy Moskwę, gdzie zatrzymał się czas. Droga stali i nadziei opowiada o bohaterach jak Artem, którzy przełamują wieloletni impas i ruszają w nieznane im rewiry, by odmienić swoje życie.

  Transpłciowa postać w Hogwarts Legacy jako wyraz sprzeciwu Avalanche wobec słów Rowling?

  Jak doskonale wiemy, studio Avalanche pracuje od dłuższego czasu nad pełnoprawną grą RPG rozgrywającą się w wykreowanym przez J.K. Rowling świecie. Czy kreator postaci pozwoli nam stworzyć transpłciową postać? Najnowsze plotki wskazują, że tak się właśnie stanie!

  „Droga stali i nadziei”: premiera nowej książki w Uniwersum Metro 2033 już 24 lutego!

  W zniszczonym nuklearną wojną świecie każdego, kto chce decydować o swoim życiu i przyszłości, czeka droga stali, na końcu której może ukaże się drżący miraż nadziei.

  Już jest – 4. tom fantastycznej serii „Droga Szamana” właśnie trafił na księgarskie półki!

  Jeżeli nie mogliście doczekać się kolejnego tomu "Drogi Szamana" to mamy dla was świetną wiadomość! Książka „Droga Szamana. Etap 4: Zamek Widmo” właśnie pojawiła się w sprzedaży!