Wszystkie newsy

Współpraca Sony i Marvela zerwana? Co ze Spider-Manem w MCU?!

Bardzo niepokojące wieści dotarły do nas za sprawą serwisu Deadline.com. Niepotwierdzone jeszcze oficjalnie informacje każą nam sądzić, że współpraca pomiędzy Sony a Marvelem została zerwana i Człowiek Pająk przestanie pojawiać się w MCU.

Plotka: Jared Leto powróci jako Joker?

Ten casting budził emocje od samego początku. Jedni oburzali się, gdy tylko Jared został obsadzony w roli, inni - gdy zobaczyli jego stylizację, jeszcze inni - po premierze filmu.

Nowy Spider-Man w rozszerzonej odsłonie

4 minuty - zaledwie tyle dodatkowego materiału pojawi się w filmie "Spider-Man. Daleko od domu", który powróci do kin w edycji rozszerzonej.

Marta Kisiel nie zwalnia tempa. Zapowiedź nowej powieści aŁtorki

Kiedy Marta Kisiel w 2010 roku wydała zbiorek "Dożywocie", wiele osób okrzyknęło go debiutem roku. Później zniknęła na parę lat ze sceny, ale kiedy powróciła, to z hukiem.

Kirsten Stewart w zwiastunie thrillera science fiction

Trailer robi wrażenie, a w Kirsten nie sposób poznać Belli z sagi "Zmierzch".

Poznaliśmy datę premiery Wiedźmina 3 na konsoli Nintendo Switch! Jest i nowy trailer!

Tegoroczna zapowiedź premiery "Wiedźmina 3" na konsoli Nintendo Switch wywołała żywe dyskusje na temat tego czy gra będzie w stanie działać poprawnie na przenośnym sprzęcie od wielkiego N. Już 15 października będziemy mogli przekonać się jak sprawa wygląda w praktyce.

Efantastyka.pl kończy 11 lat!

Dokładnie jedenaście lat temu pojawiliśmy się w sieci. Jest to doskonała okazja by zorganizować dla Was kilka urodzinowych konkursów!

"Imperium ciszy" już wkrótce w sprzedaży!

Już 3 września nakładem Domu Wydawniczego Rebis ukaże się pierwszy tom nowej serii science fiction "Pożeracz Słońc" noszący tytuł "Imperium ciszy". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

Wiedźmin przerobiony na sitcom?

Dla wielu z Was tytuł tego newsa wyda się dziwny. Wszak polska próba ekranizacji Wiedźmina przez wielu uważana jest za prawdziwą komedię pomyłek (choć określenie tragedia zdecydowanie lepiej pasuje). Jak się jednak okazuje, ktoś postanowił przerobić filmową przygodę Geralta z Rivii na prawdziwy sitcom. Jak się prezentuje efekt tych prac?

Natalia Tena krytykuje ósmy sezon Gry o tron!

Ósmy sezon "Gry o tron" okazał się dla sporej grupy widzów potężnym rozczarowaniem. Jak się jednak okazuje, także aktorzy grający w tej superprodukcji stacji HBO mają pretensje do scenarzystów o to, jak się historia zakończyła. Swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić Natalia Tena.