Pozostałe newsy

  Szykowane przez Todda Philipsa widowisko poświęcone genezie postaci Jokera powoli nabiera kształtów.

  Ostatnio po sieci krążyła teoria, jakoby najnowsza odsłona "Avengers" miała nosić podtytuł "Annihilation" ("Zagłada").

  O fakcie nabycia aktywów koncernu Fox przez Disneya wiemy już od dawna. Transakcja związana z przejęciem miała zakończyć się latem 2019 roku.

  Za sprawą platformy Netflix, "Opowieści z Narnii" doczekają się kolejnych ekranizacji! W planach są nie tylko filmy oparte na wszystkich tomach powieści, ale także i seriale!

  Poznaj kolejną zapierającą dech w piersi historię w świecie Mass Effect - bestsellerowej serii gier komputerowych.

  Od jakiegoś czasu krąży w sieci informacja o nowej wersji Deadpoola, która ma zadebiutować pod koniec roku.

  Mało brakowało, a Nicolas Cage wcieliłby się w postać Supermana w realizowanym przez Tima Burtona filmie.

  "Wojna Gwiazd" czyli wspólne przedsięwzięcie Jakuba Turkiewicza i Radosława Salamończyka już 17 października zadebiutuje w poznańskim kinie Rialto!

  Andrzej Sapkowski nigdy nie wypowiadał się zbyt przychylnie o grach opartych na wykreowanym przez niego świecie.

  Teoretycznie embargo na opinie dotyczące "Venoma" miało zostać zniesione 3 października.

  Doczekaliśmy się pierwszego plakatu promującego nową wersję Hellboya. Trzeba przyznać, że grafika robi naprawdę dobre wrażenie!

  Zack Snyder miał wielkie plany związane z filmami realizowanymi w ramach DC Extended Universe. Niestety nie będzie miał już okazji wcielić swoich wizji w życie.

  Od paru miesięcy fani zastanawiają się czy i ile scen po napisach otrzyma film poświęcony postaci Venoma. Obecnie udało nam się poznać odpowiedź na to pytanie!

  W sieci pojawiło się nowe wideo z planu widowiska "Spider-Man: Far From Home". Możemy dostrzec na nim Mysterio, w którego rolę wciela się Jake Gyllenhaal.

  Jeżeli myśleliście, że "Mroczna Feniks" pojawi się w lutym, to mamy dla Was złą wiadomość. Widowisko zalicza kolejny poślizg, a wraz z nim dwie inne produkcje.

  Już 17 października nakładem wydawnictwa Fabryka Słów ukaże się "Ziemia złych uroków" Jacka Klossa.

  Na platformie Steam jest już dostępna finalna wersja Prodigy Tactics. Przez ostatnie 10 miesięcy ta turowa gra taktyczna znajdowała się w fazie Early Access.

  W sieci pojawił się nowy plakat, a także materiały wideo promujące realizowany właśnie dla platformy DC Universe serial "TItans".

  O widowisku "The Batman" mówi się od dawna, jednak do tej pory nie poznaliśmy żadnych konkretów z nim związanych.

  Doczekaliśmy się pierwszej zapowiedzi widowiska "Mroczna Feniks"!

  "Mass Effect. Andromeda: Inicjacja", czyli drugi tom oficjalnego prequelu bestselerowej gry już 3 października ukaże się w księgarniach!

  Już trzeciego października, nakładem wydawnictwa Fabryka Słów, ukażą się "Bogowie Pustyni", czyli najnowsza powieść Michała Gołkowskiego, nad którą nasz serwis sprawuje patronat medialny.

  Warner Bros. opublikowało w sieci finalny zwiastun filmu "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

  W sieci pojawiły się nowe plakaty promujące zbliżającą się wielkimi krokami premierę kontynuacji filmu "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć" z 2016 roku.

  Parę dni temu świat obiegły pierwsze zdjęcia Jokera w którego rolę wciela się Joaquin Phoenix. Tym razem mamy okazję przyjrzeć się aktorowi w stroju klauna.

  W sieci zadebiutował nowy plakat trzeciego sezonu "Daredevila", a czujne oczy fanów już zdążyły wypatrzyć pewną ciekawostkę zawartą na posterze.

  Już 28 września br. ze Steam Early Access wyjdzie Prodigy Tactics, nowa turowa gra taktyczna, która wyróżnia się m.in. unikalnym designem i niebanalną mechaniką.

  Przejęcie aktywów wytwórni Fox przez Disneya sprawiło, że X-Meni i Fantastyczna Czwórka mogą powrócić do Marvela.

  Henry Cavill nie będzie już dłużej grał Supermana. Taka informacja krąży w sieci od chwili, gdy aktor został wybrany do obsadzenia roli Geralta z Rivii.

  W sieci zadebiutował nowy zwiastun jedenastego sezonu przygód Doktora Who.